رییس شورای همگرایی اصولگرایان:

باید برای افزایش مقبولیت و محبوبیت خودمان بکوشیم

اصولگرايان

رئیس شورای همگرایی اصولگرایان گفت: گروهی در صحنه اجتماعی و انتخابات موفق خواهند شد که از نگاه مردم مقبولیت و محبوبیت داشته باشند و ما نیز باید بکوشیم مقبولیت و محبوبیت خودمان را در میان مردم افزایش دهیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام والسملیمن سیدرضا تقوی رئیس شورای همگرایی اصولگرایان، عصر امروز در نخستین کنگره جمعیت نیروهای انقلاب که در مجموعه فرهنگی رفاه برگزار شد با بیان اینکه عنصر اصلی اقبال مردم به یک گروه و جمعیت همان مقبولیت و محبوبیت آن‌ها در نگاه مردم است، اظهار کرد: هر گروهی نمی‌تواند موقعیت‌های مد نظرش را کسب کند مگر اینکه شرایط آن را دارا باشد و اولین عاملی که در این میان مورد نظر است و باید به آن تأکید کنیم داشتن مقبولیت در صحنه اجتماع است.

وی افزود: گروهی در صحنه اجتماعی موفق خواهند شد که از نگاه مردم مقبولیت مناسب را داشته باشند و این اولین شرط موفقیت هر گروهی است که می‌خواهد در عرصه اجتماعی کاری را صورت دهد.

وی با اشاره به اینکه گروه‌های اصولگرا باید بکوشند میزان مقبولیت خود را در جامعه افزایش دهند، اضافه کرد: عنصر اصلی مقبولیت، محبوبیت است و اگر می‌خواهیم مقبولیت خود را تقویت کنیم باید محبوبیت‌مان را افزایش دهیم و یک جریان وقتی می‌تواند در جامعه افکار و اندیشه‌هایش را بر کرسی بنشاند که مقبول و محبوب باشد.

قائم مقام جامعه روحانیت مبارز با طرح این پرسش که راه افزایش مقبولیت و محبوبیت در جامعه چه چیزی است، اظهار کرد: مردم باید بدانند که ما در خدمت آن‌ها هستیم و نباید تنها در موقعی که با مردم کار داریم و رأیشان را می‌خواهیم، در میان آن‌ها باشیم و وقتی خرمان از پل گذشت به آن‌ها بی‌اعتنایی کنیم؛ این شیوه نمی‌تواند محبوبیت و مقبولیت ایجاد کند.

ادامه دارد ...

کد N1026665