با اشاره به بیانات اخیر رهبری؛

نکو: جوانان جلوی شیطنت‌های دشمن را بگیرند

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي,علم,جوانان,اقتصاد مقاومتی,مقام معظم رهبري

یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با تاکید بر نقش سازنده و اثرگذار جوانان گفت: جوانان با اراده قوی می‌توانند جلوی شیطنت‌های دشمن را بگیرند.

یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با تاکید بر نقش سازنده و اثرگذار جوانان گفت: جوانان با اراده قوی می‌توانند جلوی شیطنت‌های دشمن را بگیرند.

ابراهیم نکو در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب در دیدار با روسای دانشگاه‌ها درباره ضرورت داشتن بصیرت دینی و سیاسی برای جوانان اظهار کرد: تذکرات رهبری به جوانان مبنی بر داشتن بصیرت بدان معناست که ما در کشورمان براساس قوانینی که به آن‌ها پایبندیم کارها را پیش می‌بریم و همه مسائل از جمله انتخابات بر مبنای همین قواعد انجام می‌شود که همه آن را می‌شناسند و می‌دانند.

وی افزود: چه بسا در انتخابات‌های گذشته و متعددی که برگزار شده نقش‌آفرینی و حضور مردم و جوانان موثر بوده است؛ گرچه دشمن تلاش کرده با نفوذ فرهنگی و سیاسی خود القا کند که در کشور ما آزادی نیست اما به نظر می‌رسد جوانان باید نقش خود را بشناسند؛ زیرا نقش‌شان سازنده و اثرگذار است و نمایشی نیست و آن‌ها می‌توانند با اراده قوی خود جلوی شیطنت‌های دشمن را بگیرند.

وی به نقش‌آفرینی دانشگاه‌ها و همچنین شرکت‌های دانش‌بنیان در اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: رهبری با بیانات امروز خود در مورد جایگاه دانشگاهیان آن‌ها را متوجه این موضوع مهم کرد که علاوه بر شناختن نقش و جایگاه خود سایر حوزه‌ها را فراموش نکنند و آن‌ها می‌توانند در پیشبرد اصول اقتصاد مقاومتی هم نقش‌آفرینی کنند.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس همچنین اظهار کرد: انتظار می‌رود که دانشگاهیان بتوانند طراحی‌های لازم را برای تحقق بخشیدن اقتصاد مقاومتی انجام دهند و حتی حوزه فعالیت خود را گسترش داده و از دستگاه‌ها و حوزه‌های مرتبط هم بهره گیری کنند و انتظار است که برای پیش‌برد اهداف اقتصادی و عملیاتی شدن آن‌ها گام‌های اساسی را بردارند.

انتهای پیام

کد N1025799