سازمان تبلیغات اسلامی سالروز شهادت امام سجاد(ع) را تسلیت گفت

امام سجاد ع ,محرم,سازمان تبليغات

سازمان تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای سالروز شهادت امام زین‌العابدین (ع) را به ملت مسلمان و ولایتمدار ایران تسلیت گفت.

سازمان تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای سالروز شهادت امام زین‌العابدین (ع) را به ملت مسلمان و ولایتمدار ایران تسلیت گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این بیانیه آمده است:

«نهضت کربلا آیینه‌ای زلال است که دست روزگاران هرگز نتوانسته است غبار فراموشی و تحریف بر سیمای آن بنشاند و از شهادت سبط رسول در دل‌های مؤمنان شعله‌ای فروزان است که هرگز به خاموشی نخواهد گرایید. سینه‌های عاشقان این فرهنگ مشعلی است که این آتش را در ضمیر خود روشن نگه داشته و در این راه گوی سبقت را از آفتاب سوزان ربوده است. بانگ عزای حسین(ع) برای همیشه تاریخ از حنجره‌هایی که با منبع جوشان عاشورا الفتی داشته‌اند، بیرون تراویده و طنین آن در همه آفاق و انفس پیچیده است. ماندگاری پیام عاشورا و انتقال آن به نسل‌های بعد مرهون صبر و استقامت ابرمردی است که با وجود در بند بودن با کلام نورانی خود حماسه‌ای والا آفرید و کاخ ستم را برسر یزیدیان ویران کرد و همواره پس از ماجرای کربلا بزرگترین مبلغ ارزش‌های عاشورا بود و شیعیان و حسینیان عالم عزت خود را مدیون شجاعت، درایت و صلابت علی بن حسین(ع) هستند.

امام زین‌العابدین و فخرالساجدین با وجود تمام مصائب و سختی‌هایی که حکام جور بر او روا داشتند لحظه‌ای از مبارزه و عبادت دست نکشید و با خلق اثری چون صحیفه سجادیه شاهراهی برای شیعیان و دوستداران خود ایجاد کرد تا با معرفتی والا با شیواترین و زیباترین کلمات با خدای خود راز و نیاز کنند.

سازمان تبلیغات اسلامی سالروز شهادت امام سجاد(ع)، چهارمین پیشوای معصوم مذهب تشیع را به عموم ملت مسلمان ایران تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال مسئلت می‌نماید همه ما را از پیروان و رهپویان این امام همام قراردهد.»

انتهای پیام

کد N1020605