/سفر مسئولان عالی قضایی به مازندران/

خدائیان: امنیت اقتصادی با کاغذبازی از بین می‌رود

قوه قضاييه

معاون حقوقی قوه قضاییه گفت: امنیت اقتصادی با کاغذبازی از بین می‌رود و اگر ربا‌خواری رونق داشته باشد اقتصاد پیشرفتی نمی‌کند.

معاون حقوقی قوه قضاییه گفت: امنیت اقتصادی با کاغذبازی از بین می‌رود و اگر ربا‌خواری رونق داشته باشد اقتصاد پیشرفتی نمی‌کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه مازندران، ذبیح‌الله خدائیان در جلسه شورای اداری فریدون‌کنار، اظهار کرد: دادگستری استان با محدودیت‌هایی روبه‌روست که در این سفر بسیاری از آنها برطرف می‌شود.

وی تصریح کرد: مردم از مسئولان انتظار دارند؛ چرا که هر زمانی نیاز به حضور مردم در صحنه بود آنها به خوبی به وظیفه خود عمل کردند.

معاون حقوقی قوه قضاییه با بیان اینکه مسئولان باید به وظیفه خود در قبال مردم عمل کنند، خاطرنشان کرد: زمان مسئولیت‌مان کوتاه است و به زودی به اتمام می‌رسد و نباید فرصت خدمت را از دست بدهیم.

خدائیان افزود: رشد و توسعه جامعه از مهم‌ترین وظیفه مسئولان است و برای رشد آنها باید در عوامل مختلف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه باید در بعد اجتماعی با آسیب‌شناسی مشکلات برطرف شود، خاطرنشان کرد: امنیت مفهوم گسترده‌ای دارد که توجه به آن موجب رشد جامعه می‌شود.

معاون حقوقی قوه قضائیه در ادامه با اشاره به اینکه همه باید در بحث ارتقای ضریب امنیت در استان تلاش کنند، اظهار کرد: اگر در جامعه‌ای سوء ظن رواج پیدا کند رشد و توسعه ایجاد نمی‌شود.

خداییان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه آیا با برخورد قضایی و پلیسی می‌شود مشکلات را ریشه‌کن کرد، یادآور شد: مهم‌ترین راه تامین امنیت کار فرهنگی است و مسئولان فرهنگی با این ضدارزش‌ها باید مقابله کنند.

وی گفت: امنیت اقتصادی با کاغذبازی از بین می‌رود و اگر ربا‌خواری رونق داشته باشد اقتصاد پیشرفتی نمی‌کند.

معاون حقوقی قوه قضائیه یادآور شد: در بعد اجتماعی طلاق و اعتیاد آسیب‌های جدی است که اگر بخواهیم امنیت ایجاد شود باید بر روی آنها فرهنگ‌سازی کنیم.

خدائیان با بیان اینکه اگر بخواهیم تمامی مشکلات را دستگاه قضایی برطرف کند امنیت پایدار به وجود نمی‌آید، اظهار کرد: تنها در صورتی امنیت‌ پایدار به وجود می‌آید که مشکلات را آسیب‌شناسی کنیم.

انتهای پیام

کد N1016824