۰
آمریکا همپنان شیطان بزرگ/۱۰

بازار داغ عکسهای سلفی برای ثبت آمریکاستیزی دانش آموزان ودانشجویان

  • ۷۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

راهپیمایی ۱۳ آبان ۹۴ در تهران، مثل همیشه و پررنگ تر از قبل، حاشیه های جذاب تر از متن و جلوه های به یادآمدنی آمریکاستیزی و استکبارستیزی دارد.

به گزارش خبرنگار مهر همزمان با آغاز راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان ۱۳۹۴، جمعیت زیادی از دانشجویان و دانش آموزان از دانشگاه ها و مدارس مناطق مختلف تهران در خیابان های طالقانی و حوالی خیابان نجات الهی حضور یافتند.

ازدحام جمعیت در مراسم امسال در حدی است که از مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا و از شرق از حوالی خیابان مفتح شروع شده و به سمت غرب تا حوالی خیابان نجات الهی ادامه دارد.

حضور چهره ها و شخصیت های سیاسی و فرهنگی و دانشگاهی در این مراسم از جلوه های به یاد ماندنی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان است.

محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی از هنرمندان، پرویز سروری عضو شورای شهر تهران و قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی به همراه جمعی از مدیران شهری و اعضای شورای شهر از جمله حاضران در این مراسم هستند.

دانش آموزان و دانشجویان حاضر در این مراسم دست نوشته هایی با مضامین ضد آمریکایی، از جمله ممنوعیت تاسیس دفتر حافظ منافع آمریکا در تهران، ضرورت مقابل با نفوذ فرهنگی و سیاسی آمریکا بعد از برجام، شعارهای مرگ بر آمریکا، اسرائیل و انگلیس و نابودی رژیم صهیونیستی تا قبل از ۲۵ سال آینده در دست دارند.

در راهپیمای امروز بازار عکس های سلفی دانش آموزان و دانشجویان در مقابل نمادها و پوسترهای آمریکاسیتیزی داغ است و در جای جای خیابان طالقانی به چشم می خورد.

اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می شود.

 

 

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.