بیانیه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به مناسبت ۱۳ آبان

13 آبان

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، به مناسبت یوم الله 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز، بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش سرویس «آموزش و پرورش» ایسنا و به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، متن بیانیه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به مناسبت 13 آبان به شرح زیر است:

«بار دیگر در آستانه روزی حساس و تاریخی قرار گرفته‌ایم. روزی که مصداق پایداری ملت فداکار و جوانان رشید و انقلابی ایران اسلامی در مقابله با قدرت‌های مادی و شیطانی عالم است.

۱۳ آبان یادآور تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه در سال ۴۲، ‌ کشتار وحشیانه دانش‌آموزان انقلابی در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا درسال ۱۳۵۸ است. هر یک از این رخدادها به تنهایی می‌تواند منشا تداوم حرکت انقلاب اسلامی و ظلم‌ستیزی و آرمان‌خواهی نسل متعهد و مومن این سرزمین در بستر تاریخ باشد.

و امروز شکی نیست که قدرت و استحکام نظام اسلامی، موقعیت ممتاز و اثرگذار جمهوری اسلامی در منطقه و جهان و پرچمداری مقاومت در برابر استکبار جهانی و شیطان بزرگ مرهون حرکت هوشمندانه نسل مومن و برکت خونهای پاکی است که در این راه ریخته شده است.

به برکت همین ایثار و فداکاری و نیز شجره طیبه ولایت فقیه است که ادعاهای پوشالی و نیرنگ‌ها و فریب‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا سالهاست برای ملت روشن شده است.

کدخدای دروغین و بی خدای این روزهای جهان سالهاست آستین حمایت از دولتهای بی ملت و جریانهای تکفیری و نفاق را بالا زده است و روز به روز بر قربانیان جنایتهایش در همه جای جهان می‌افزاید.

زخم‌هایمان تازه است، این روزها فرزندان این ملت در راه دفاع از حرم اهل بیت(علیهم‌السلام)، جان نثار می‌کنند و سالهاست ملت طعم تحریم‌ها و نامردی‌های طائفه کفر را می‌چشد.

لذا با طنین خشم خود در روز ۱۳ آبان و خلق حماسه‌ای دیگر و حضوری پرشور در راهپیمایی ضداستکباری این روز، نفرت و بیزاری خود علیه سردمداران و حاکمان و فرمانروایان کفر و ظلم را نشان خواهد داد.

اعضای مومن و با بصیرت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در مقام پرچمداران جنبش دانش‌آموزی ضمن حضوری پرشور در این میدان نمایشگاه، قدرت ملت، از همه مردم آزاده و شریف بویژه جوانان غیرتمند، برای شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان دعوت می‌کند، تا با فریادهای بلند «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» و «هیهات من الذله» فرمانبری از رهبر و مولایمان و پیوند ناگسستنی با عاشورا را به رخ جهانیان بکشند».

انتهای پیام

کد N1015138