شورای هماهنگی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد

دعوت از ملت برای شرکت در راهپیمایی 13 آبان با شعار رساتر "مرگ بر آمریکا"

شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي,13 آبان

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای از ملت همیشه در صحنه و استکبارستیز ایران دعوت کرد تا در مراسم راهپیمایی 13 آبان امسال با فریاد رساتر مرگ بر آمریکا در سراسر کشور حضور یابند.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، در این اطلاعیه آمده است:

"تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان " با فریاد رساتر و بلندتر " مرگ بر آمریکا " ، صبح چهارشنبه در تهران ( مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا ) و در بیش از 770 شهر و شهرستان سراسر کشور ، حماسی و پرشورتر از قبل برگزار خواهد شد .

یوم الله سیزدهم آبان تبلور خشم الهی ، انقلابی و حماسی ملت حسینی و عاشورایی ایران علیه استکبار جهانی و آمریکا به عنوان "مصداق اتم استکبار" و سردمدار جریان ظلم و طاغوت است .

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیۀ فراخوان و دعوت عمومی ضمن بزرگداشت یوم الله سیزدهم آبان و گرامیداشت شهدای گرانقدر 13 آبان از ملت استکبار ستیز و همیشه در صحنۀ ایران اسلامی و تمامی آحاد ، اقشار و اصناف مختلف و مردم عاشورایی ایران دعوت کرد تا با حضور انقلابی ، گسترده ، متحد و حماسی خود در "تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان " ، ضمن نمایش خشم و نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی ، بر مواضع اصولی خود و آرمان‌های شهدا و امام شهیدان مهر تأییدی مجدد بزنند .

این شورا در اطلاعیه خود اعلام کرد : یوم الله سیزدهم آبان تجلی حقیقی ، مولود عینی ، الگوی امروزی و تمام نمای پیام تاریخی ، جهان‌شمول و مفاهیم ارزشمند و گران‌سنگ حماسۀ جاویدان قیام عاشورای حسینی است و آمریکای جنایتکار خائن و مخل نظم و امنیت عمومی جهان به عنوان "شیطان بزرگ " ، " مصداق اتم استکبار " و فرزند نامشروع جریان های طاغوتی و سلطۀ اغواگرایانۀ شیاطین است .

در بخش دیگر این اطلاعیه آمده است : مراسم 13 آبان امسال ، روز بزرگ «مرگ بر آمریکا » است و تازمانی که سیاست های استکباری و خوی ظالمانه و ددمنشانۀ آمریکا علیه ایران و سایر کشورها و دولت های مستقل ، آزادیخواه و عزت‌طلب ادامه یابد ، نه اینکه شعار «مرگ بر آمریکا» ، به عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین شعار مردم در تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان و سایر مراسم و مناسبت های انقلاب اسلامی حذف نمی‌گردد ، بلکه این شعار و پیام با وسعت و فراگیری تاریخی و آزادیبخش خود و با درنوردیدن تمامی مرزهای جغرافیایی ، سیاسی ، دیپلماتیک و انسانی ، هر روز فراگیرتر و جهان‌شمول تر از قبل می‌شود .

شعار "مرگ بر آمریکا" ، "مرگ بر انگلیس" ، "مرگ بر صهیونیسم و اسرائیل " و "مرگ بر استکبار " امروز ملت عاشورایی ایران ، ترجمان همان شعار " هیهات منا الذله " اباعبدالله الحسین(ع) در ظهر عاشورا و همان لعنت بر یزید و لبیک به ندای جاودان" هل من ناصر ینصرنی " امام حسین (ع) در طول تاریخ است .

در ادامۀ اطلاعیۀ دعوت عمومی این شورا آمده است: به درستی رمز آزادگی و عزت و اقتدار ملت بزرگ ایران ، استکبارستیزی و مقابله با سلطه‌گران عالم است و وجه اشتراک عاشورای حسینی و سه واقعۀ مهم یوم الله 13 آبان ، همان" روح مبارزه با ظلم و ظالم و استکبار " است .

"ویژه مراسم تظاهرات ضد استکباری یوم الله 13 آبان" در تهران از ساعت 10:00صبح فردا (چهارشنبه) 13 آبان در مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا ( واقع درخیابان آیت الله طالقانی ، تقاطع خیابان شهید مفتح ) ، با سخنرانی حضرت "حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی" دادستان کل کشور و مداحی مداحان و ذاکران برگزار می‌شود .

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، ضمن دعوت از ملت بزرگ و عاشورایی ایران اسلامی، درخواست می‌کند با حضور عاشورایی ، حماسی و انقلابی خود در ویژه مراسم تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان و سردادن شعار همیشگی خود یعنی ، " مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل " ، فریاد رسای « هیهات منا الذله » حسینی را بار دیگر به گوش وجدان‌های آگاه و حقیقت طلب جهان برسانند .

انتهای پیام

کد N1014637