۰
سیدهادی خامنه‌ای:

پروژه اصلی مجمع نیروهای خط امام الزاماً انتخابات نیست

  • ۱۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
انتخابات,انتخابات مجلس,انتخابات مجلس دهم

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام گفت: ما تاکید کردیم و تاکید می‌کنیم که هرگز پروژه اصلی و اساسی ما در مجمع نیروهای خط امام، الزاماً انتخابات نیست و انتخابات تنها یکی از پروژه‌های ما است که هر ۴ سال یکبار پیش می‌آید.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌ الاسلام و المسلمین سیدهادی خامنه‌ای در نشست دوره‌ای دبیران استانی سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام در تهران تشویق و توصیه جوانان به جدیت در امور و تاکید بر فعالیت‌های عمیق فرهنگی ، پرورش و تربیت نیروی انسانی کارآمد و پویا را از اولویت‌های سازمان جوانان برشمرد و با اشاره به دوران انتخابات افزود: ما تاکید کردیم و تاکید می‌کنیم که هرگز پروژه اصلی و اساسی ما در مجمع نیروهای خط امام، الزاماً انتخابات نیست و انتخابات تنها یکی از پروژه‌های ما است که هر ۴ سال یکبار پیش می‌آید.

در پایان نیز علیرضا انصاری دبیر سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام به ارائه گزارشی از روند نشست، تصمیمات و صورت گرفته پرداخت.

نشست دوره‌ای دبیران استانی سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام در تهران با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه‌ای، دبیرکل مجمع نیروهای خط امام و ارائه گزارش عملکرد سه ماهه دبیران استانی سازمان جوانان این حزب در سراسر کشور، در دفتر مرکزی مجمع نیروهای خط امام برگزار شد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.