/استحکام، اقتدار و افتخار/

شفیعی: بیانات رهبری تلنگری است که درباره تیم مذاکره کننده منصفانه قضاوت کنیم

رهبري,مقام معظم رهبري

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع سفرا بر لزوم پرهیز از نگاه جناحی به مسأله هسته‌ای و قضاوت منصفانه عملکرد تیم مذاکره کننده تاکید کرد.

نوذر شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: چندین بار است که مقام معظم رهبری در جلسات عمومی و احتمالا در جلسات خصوصی از تیم مذاکره‌کننده، رئیس، معاونین و کارشناسان این تیم دفاع معنوی و تخصصی کرده‌اند و نقل قول‌هایی داشته‌اند از جمله این که این‌ها افرادی با دیانت، از بدنه نظام، دلسوز، شجاع، مدبر و متخصص هستند و می‌توانند با بهره‌گیری از تخصص و تعهدشان در مقابل بزرگترین قدرت‌ها مذاکره کنند و حرفشان را به کرسی بنشانند.

وی افزود: تاکید معظم له در صحبت‌های روز یکشنبه بار دیگر تلنگری به ماست که درباره تیم مذاکره کننده منصفانه قضاوت کنیم؛ البته اشکالی ندارد که عملکرد تیم مذاکره کننده را نقد کنیم و نظرات سازنده بدهیم؛ چرا که رهبری این دیدگاه را بارها تائید کرده اند.

نماینده مردم ممسنی در مجلس یادآور شد: برآیند سخنان رهبری این است که از این به بعد با دید جناحی به تیم مذاکره کننده و مسأله هسته‌ای نگاه نکنیم چرا که تیم مذاکره کننده متعلق به نظام جمهوری اسلامی و پرونده هسته‌ای هم یک پرونده ملی است.

شفیعی در پایان گفت: صحبت های مقام معظم رهبری بار دیگر به ما گوشزد کرد که درباره عملکرد تیم مذاکره کننده و شخصیت‌ها منصفانه و واقع بینانه قضاوت کنیم.

انتهای پیام

کد N1012731