مدیرکل روابط عمومی قوه قضاییه:

رئیس قوه قضاییه به مازندران سفر می‌کند

آملي لاريجاني,رييس قوه قضاييه,قوه قضاييه,مازندران

مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه گفت: آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه در رأس هیأت عالی قضایی به استان مازندران سفر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه، حسن رحیمی در این باره اظهار کرد: آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه در ادامه سفرهای استانی خود، روز سه شنبه هفته جاری برای بررسی مسایل قضایی و دیدار با مسئولان، قضات و کارکنان دادگستری استان مازندران به این استان سفر می‌کند.

مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه خاطرنشان کرد: رئیس قوه قضاییه را در این سفر مسئولان عالی قضایی و رؤسای سازمان‌های تابعه دستگاه قضایی همراهی می‌کنند.

وی گفت: آیت الله آملی لاریجانی در این سفر علاوه بر بررسی مسایل قضایی استان مازندران و آشنایی نزدیک با عملکرد دادگستری استان، با اقشار مختلف مردم، خانواده شهدا، جانبازان، روحانیون و ایثارگران دیدار و در جمع آنها سخنرانی خواهد کرد.

رحیمی اظهار کرد: دیدار با نخبگان حوزوی و دانشگاهی استان از دیگر برنامه‌های رئیس قوه قضاییه در این سفر است.

مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه افزود: در سفر هیئت بلند پایه قضایی به استان مازندران، تعدادی از مسئولان عالی قضایی به نمایندگی از رئیس قوه قضاییه با حضور در شهرستان‌ها و مساجد مرکز استان ضمن دیدار با مردم، در جمع قضات، مسئولان و کارکنان دستگاه قضایی شهرستان‌های استان نیز حاضر خواهند شد و به بررسی مشکلات قضایی مناطق خواهند پرداخت.

وی اظهار کرد: در پایان این سفر سه روزه، جلسه مسئولان عالی قضایی نیز برای بررسی وضعیت قضایی در استان مازندران تشکیل می‌شود و مسئولان عالی قضایی به بررسی مسایل و مشکلات قضایی استان خواهند پرداخت.

انتهای پیام

کد N1010931