سیاری: شاهد پیشرفت بیشتری در نیروی دریایی خواهیم بود

سیاسی

فرمانده نیروی دریایی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، عرصه ماموریت ایران را بین‌المللی خواند و تصریح کرد: نیروی دریایی ارتش، نظامی، علمی ، سیاسی و بین‌المللی است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه گیلان، دریادار حبیب‌الله سیاری، در مراسم استقبال از ناوگروه اعزامی ایران به آستراخان روسیه در بندر انزلی، ضمن عرض خدا قوت به دریادلان اعزامی، اظهار کرد: توانمندی این دریادلان در دریانوردی در شرایط پرتلاطم نشان‌دهنده مهارت و آموزش آنان و نیز عظمت دریا است.

وی از اعزام و بازدید نیروی دریایی از بنادر اقیانوس اطلس در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در آینده شاهد پیشرفت بیشتری در نیروی دریایی کشور خواهیم بود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش عرصه ماموریت ایران را بین‌المللی خواند و تصریح کرد: نیروی دریایی ارتش، نظامی، علمی ، سیاسی و بین‌المللی است.

دریادار سیاری مانور اقتدار جمهوری اسلامی در دریاهای آزاد را نشان‌دهنده بین‌المللی بودن این نیرو دانست و افزود: توانمندی و توان نیروهای مسلح در تمام عرصه‌ها و ارتباط با کشورهای منطقه و فرامنطقه موجب شده تا مذاکره‌کنندگان ایرانی با اقتدار حضور یابند و مذاکرات خود را به نتیجه برسانند.

به گزارش ایسنا، در این مراسم از کارکنان، فرماندهان ناوهای اعزامی و نیز بازنشستگان و خانواده‌های معظم شهدای نیروی دریایی توسط استاندار گیلان و فرمانده نیروی دریایی ارتش تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است، ناوگروه صلح و دوستی اعزامی به کشور روسیه متشکل از ناوشکن دماوند و ناوهای موشک‌انداز جوشن و پیکان در 26 مهرماه امسال به طرف بندرآستراخان حرکت کرد و روز پنج شنبه وارد بندر انزلی شد.

انتهای پیام

کد N1009150