کوثری: نشنیدم حسینیان صالحی را تهدید کرده باشد

توافق هسته ای ایران و پنج بعلاوه یک برجام ,مجلس نهم

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس می گوید: زمینه ساز اتفاقات روز گذشته مجلس بی توجهی هیئت رئیسه به گزارش کمیسیون برجام بوده است.

اسماعیل کوثری در گفتگو با خبرآنلاین در خصوص اتفاقات دیروز مجلس که در آن کلیات طرح برجام به تصویب رسید و در پاسخ به این سئوال که به نظر شما رفتار آقای حسینیان با آقای صالحی در مجلس درست بود؟، گفت: مگر آقای صالحی پشت تریبون از کسی نام برد که شما می گوئید، اقای حسینیان چنین حرفی زده است؟

وی در پاسخ به این سئوال که برخی نمایندگان در جمع خبرنگاران تائید کرده اند که آن فرد آقای حسینیان بوده است، خاطرنشان کرد: من نمی دانم چون چیزی نشنیدم و علم غیب هم ندارم! ضمن اینکه شما باید از خود آقای حسینیان این موضوع را سئوال کنید که واقعیت و اصل ماجرا چه بوده است.

کوثری خاطرنشان کرد: اگر آقای صالحی در پشت تریبون مجلس از کسی نام می برد، ما هم مطلع می شدیم و آن وقت می توانستیم صحبت کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به سئوالی درباره چرایی اتفاقات یکشنبه مجلس گفت: خود دوستان هیات رئیسه باعث این اتفاقات بودند. زمانی که بعضی افراد خود را فراتر از قانون بدانند، این مشکلات بوجود می آید.

 وی ادامه داد: وقتی که عده ای می آیند طرح دیگری را مطرح می کنند و به کمیسیون برجام بی توجهی می شود و  گزارش آن را نادیده می گیرند، نتیجه اش همین می شود که دیروز شاهد آن بودیم.

27220

کد N987618