با سخنرانی آیت‌الله دری نجف‌آبادی

ششمین جلسه از گفت‌وگوهای راهبردیِ مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار می‌شود

الگوي اسلامي ايراني پيشرفت

ششمین جلسه از ‌گفت‌وگوهای راهبردی در راستای الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت امروز یکشنبه 19 مهر در محل مرکز الگو برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، آیت‌الله دری نجف‌آبادی، عضو مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان مرکزی، سخنرانِ ششمین جلسه‌ی گفت‌وگوهای راهبردی است.

بر اساس گزارش دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و تأسیس نظام جمهوری اسلامی، شخصیت­‌ها و نخبگان صدیق کشور، تجارب ارزشمندی را در فرآیند پیشبرد انقلاب و پیشرفت کشور و نیز رفع موانع و مشکلات فراملی، منطقه­‌ای و ملی کشور در نهادهای نظامی - امنیتی، قوای مجریه، مقننه و قضائیه و نهادهای مردمی و بخش خصوصی اسلامی کسب کرده‌اند. انتقال این تجربیات و دانش مسئولان پرسابقه و تأثیرگذار در روند پیشرفت انقلاب اسلامی و نیز مؤثر در نظام‌سازی جمهوری اسلامی ایران می­‌تواند چراغ راهی برای حرکت­‌های آینده کشور تلقی گردد. برای بهره‌­گیری از این تجارب ارزشمند، برگزاری نشست­‌های راهبردی در دستور کار «مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» قرار گرفت تا ان‌شاء‌الله بتواند با وقوف بر مسائل کلان و چالش‌­های عمده، از فرصت­‌ها، بهتر در جهت بهره‌­گیری در جهت تدوین سند الگو استفاده کند.

جهت دریافت اطلاعات مرتبط با جلسه‌های پیشین می‌توان به بخش گفتگوهای راهبردی وبگاه مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت رجوع کرد.

انتهای پیام

کد N986060