مهدی طائب:برجام مرده متولد شد و الان دارند برایش دنبال قبر می گردند

میزان نوشت:حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طائب در دومین روز همایش مبلغان فرهنگ جهاد و شهادت در قم با بیان اینکه قبل از انقلاب اسلامی بسیاری از داشته‌های ایران در اختیار دشمن بوده است تصریح کرد: ملت ایران با تکیه بر آرمان امام خمینی(ره) و وعده‌های خداوند تبارک و تعالی در مقابل کشورهای مختلف استکباری ایستادگی کردند.

وی با اشاره به حمایت‌هایی که کشورهای استکباری از رژیم شاهنشاهی انجام می‌دادند مطرح کرد: پیروزی انقلاب اسلامی توانست قدرت وحدت مردم ایران را به همگان اثابت کند.

رئیس قرارگاه بصیرتی عمار با تاکید بر اینکه دشمن تصور نامناسبی نسبت به قدرت مردم ایران داشت مطرح کرد: معجزه رای مردم به نظام اسلامی قوی‌تر از برکناری نظام شاهنشاهی بوده است زیرا مردم به حکومتی رای دادند که نسبت به ابعاد آن آگاهی نداشته و فقط از فرمان امام خود پیروی می‌کردند.

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی به عنوان سکو پرش مقدمه‌ای برای فراهم‌سازی بسترهای ظهور امام زمان(عج) است و استکبار اکنون اقدامات خود را برای نرسیدن ملت ایران به این هدف برنامه‌ریزی می‌کند.

طائب از سخنان امام راحل(ره) در مورد حکومت استکباری آمریکا یاد کرد و گفت: امام زمان(عج) پرچم اسلام را از کنار خانه خداوند تحویل می‌گیرند و به همین منظور خانه خدا باید امن باشد؛ شعار امام خمینی(ره) مبنی بر نابودی رژیم صهیونیستی راهبرد تحقق اهداف جامعه اسلامی است.

وی تضعیف حکومت استکباری آمریکا را یکی از راهبردهای اصلی امام راحل(ره) خواند و ادامه داد: اعتراض آمریکا نسبت به حرکت نظامی روسیه علیه داعش در سوریه ادعاهای دروغین او را آشکار می‌کند.

طائب با تاکید بر اینکه بدون تضعیف آمریکا نمی‌توان رژیم صهیونیستی را نابود کرد افزود: صلح و ارتباط بین پیروان پیامبر اسلام و پیروان شیطان شدنی نیست.

استاد برجسته حوزه عملیه از نفوذهای فرهنگی دشمن برای تخریب افکار عمومی جامعه اسلامی یاد و عنوان کرد: امام حسین(ع) تابلو اصلی فرهنگ جهاد و شهادت است و اکنون دشمن این تابلو را مورد هدف خود قرار می‌دهد و از واقعه کربلا به عنوان صحنه مذاکره یاد می‌کند؛ این سخنان بدون برنامه‌ریزی بیان نشده است زیرا انسان آزاده به خود اجازه نمی‌دهد مظهر مقاومت عالم را به عنوان عنصری که برای رسیدن به تفاهم برد برد با دشمن مذاکره کرده است، معرفی کند.

وی یادآور شد: کلمه برد برد به معنای قبول ذلت است زیرا بیعت آمریکا و پذیرفتن خواسته‌های او هدف اصلی آمریکا در این مذاکرات است که با پذیرش آن جامعه به تباهی کشیده می‌شود.

طائب با بیان اینکه دشمن در توافقنامه با معنای کلمات بازی می‌کند مطرح کرد: مسئولان تفاهمی را امضا کردند که تضمینی برای اجرای آن وجود ندارد و این موضوع به خوبی در تفاهم‌نامه‌های قبلی قابل مشاهده بوده است.

وی با تاکید بر اینکه دولت با جابه جا کردن کدخدا و خدا روز پرداخت یارانه را روز مصیبت خود می‌داند مطرح کرد: بعد از برجام نفت را به 30 دلار می‌رسانند تا استخراج نفت برای کشور ارزش مادی نداشته باشد؛ راه مقابله با این نفوذ دشمن حرکت به سمت خدامحوری است و اکنون سپاه با تکیه بر این اصل توانسته در کشورهای مختلف از جمله سوریه نقش‌آفرینی کند.

طائب اظهار کرد: برجام مرده متولد شد و اکنون برای آن به دنبال قبر می‌گردند اما روند جدید مذاکرات مستقیم با آمریکا، حضور نیروهای آمریکایی در کشور و ایجاد سفارتخانه شیطان بزرگ جامعه اسلامی را تهدید می‌کند.

 

1717

کد N985029