منصوری آرانی خطاب به زاکانی: اسامی دانشجویان تنظیم کننده گزارش کمیسیون ویژه برجام را اعلام کنید

توافق هسته ای ایران و پنج بعلاوه یک برجام ,علیرضا زاکانی

یکی از 5 نماینده معترض عضو کمیسیون ویژه برجام در واکنش به سخنان زاکانی رییس کمیسیون از او خواست تا اسامی دانشجویان تدوین کننده گزارش نهایی کمیسیون برجام را اعلام کند.

به گزارش خبرآنلاین عباسعلی منصوری نماینده مردم کاشان، در صفحه اینستاگرام خود به سخنان اخیر زاکانی واکنش نشان داد. وی در پست نخست خود در اینباره نوشت: "مصاحبه های آقای زاکانی با تسنیم و مناظره با آقای پزشکیان را مطالعه کردم. اگر ایشان همین مطالب را قبول داشته باشد، حداقل حرف اینجانب غیر از این نیست. محض اطلاع، کمیته سیاسی متشکل از آقای نقوی حسینی، وحید احمدی و اینجانب بود. من و آقای نقوی حسینی روابط بین الملل و آقای احمدی حقوق بین الملل خوانده ایم و هر سه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی هستیم. در کمیته دفاعی آقای بروجردی، سردار کوثری، سردار حقیقت پور و اینجانب حضور داشتیم. هر چهار نفر عضو کمیسیون امنیت ملی و با سوابق مشخص هستیم. رییس کمیته فنی آقای کارخانه بود که بعد از خواندن گزارش، آقای زاکانی فرمودند به درد نمی خورد. در کمیته اقتصادی آقای تاجگردون و آقای پزشکیان بودند که پس از خواندن گزارش گفت گزارشتان برجامی نیست. آقای ابوترابی را هم به این جمع اضافه کنید. 

وی ادامه داد: کمیسیون ویژه اساسا 15 نفره بود. ما هم غیر از این نمی گوییم. از دید برادر عزیزمان آقای زاکانی این چند دانشجوی عزیز از این جمع بهتر نوشته اند، چون اجازه نفرمودند این گزارشات بعد از خواندن به بحث گذاشته شود. البته خنده به این گونه گزارشات از طرفین قابل درک است. چون هر کدام از زاویه ای به برجام نگاه می کنیم. به شما عزیزان توصیه می کنم برای اینکه واقعی ببینید هم گزارش و هم بیانیه را با هم بخوانید. 

 منصوری سپس در پست دوم خود که چند ساعت بعد منتشر کرد خطاب به زاکانی نوشت: اسامی کمیته ها را نوشتم؛ کسانی که گزارش آنها خنده دار بود. اینک از آقای زاکانی می خواهم اسامی دانشجویان عزیز تدوین گر گزارش نهایی را اعلام کنند.

 

 

 

29214

 

کد N984077