آیت‌الله جوادی‌آملی:

فقر و بیکاری با اجرای صحیح سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از بین می‌رود

مرجع تقليد,آيت‌الله جوادي آملي

آیت‌الله جوادی‌آملی با اشاره به مشکل فقر، بیکاری و مسائل دیگر، رفع مشکلات اقتصادی را نیازمند اجرای صحیح سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دانست.

آیت‌الله جوادی‌آملی با اشاره به مشکل فقر، بیکاری و مسائل دیگر، رفع مشکلات اقتصادی را نیازمند اجرای صحیح سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، این مرجع تقلید در دیدار با استاندار قم، تلاش برای حل مشکلات مردم را وظیفه‌ی مهم مسئولین دانست.

آیت‌الله جوادی‌آملی با اشاره به محرومیت‌های تحمیل‌شده به مردم در دوران شاهنشاهی، انقلاب اسلامی را موجب بازگشت اقتدار به کشور دانست و افزود: حفظ مبانی دینی از جمله اهدافی است که بایستی نسبت به آن اهتمام ویژه داشت.

این استاد عالی حوزه‌های علمیه با تأکید بر ضرورت توجه به معنویات و اخلاص در کارها گفت: رضای خداوند متعال در همه‌ی کارها باید مدنظر قرار گیرد.

آیت‌الله جوادی‌آملی با اشاره به مشکلات جامعه، به‌کارگیری صحیح منابع و امکانات کشور را برای حل این مشکلات یادآور شد.

این مرجع تقلید مشکل فقر و بیکاری و دیگر مشکلات اقتصادی را مورد توجه قرار داد و افزود: راهکار صحیح رفع این مشکلات اجرای درست سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

آیت‌الله جوادی‌آملی با اشاره به مشکل طرح‌های نیمه‌تمام باقی‌مانده از گذشته خاطرنشان کرد: اجرای پروژه‌ها باید متناسب با منابع و پیش‌بینی اعتبارات مالی باشد.

این استاد عالی حوزه‌های علمیه با تأکید بر ضرورت تلاش مسئولان برای گره‌گشایی از مشکلات جامعه گفت: رسیدگی به مشکلات مردم و حل آن‌ها از مهم‌ترین اولویت‌های کاری مسئولان است.

انتهای پیام

کد N983525