از سوی سفارت ایران در ترکیه انجام شد

برگزاری مراسم ویژه هفته نیروی انتظامی در آنکارا

ايران,تركيه

آیین گرامیداشت هفته نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در آغاز این مراسم که بیش از 100 میهمان داخلی و خارجی حضور داشتند، سرود ملی دو کشور جمهوری اسلامی ایران و ترکیه نواخته شد و سپس افسر رابط پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با بیان ابراز امیدواری از این که برگزاری این گونه مراسم باعث ارتقای سطح همکاری بین نیروی انتظامی ایران و پلیس ترکیه باشد، گفت: پلیس جمهوری اسلامی ایران معتقد به همکاری بین‌المللی به خصوص با همکاران در کشورهای همسایه است .

سرهنگ بارانی اشاره کرد که هر ساله هفته نیروی انتظامی با شعاری مزین می گردد که برگرفته از اولویت ها و ماموریت های پلیس است. درسال جاری شعار "آسودگی و ایمنی بیشتر با التزام به اخلاق، قانون و نظم عمومی" برگزیده شده است.

در ادامه این مراسم گزارشی صوتی تصویری از اقدامات پلیس جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مختلف و شهدای مبارزه با مواد مخدر به نمایش گذاشته شد.

در این مراسم که از سوی افسر رابط پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا بر گزار شد ،جمع کثیری از افسران رابط پلیس کشورهای مختلف در ترکیه، وابستگان نظامی، چهره های سیاسی، روزنامه نگاران، نمایندگان رسانه ها و نمایندگان سیاسی ، نظامی و نیز دیپلمات های خارجی و اعضاء سفارت جمهوری اسلامی ایران شرکت کردند.

علی باش تورک معاون مدیرکل پلیس ملی ترکیه، کمال یوزگولج رئیس اداره روابط بین المللی پلیس ترکیه ، رفعت افق اندر مدیرکل پلیس بین الملل ترکیه و جانشین اینترپل از جمله مقامات پلیس ترکیه بودند که در این مراسم حضور یافته و روز پلیس جمهوری اسلامی ایران را به وابسته ناجا و علی رضا بیگدلی سفیر جمهوری اسلامی ایران در آنکارا تبریک گفتند.

انتهای پیام

کد N983196