جعفری در کنگره ملی شهدای چهارمحال و بختیاری:

راه شهیدان، استقامت و پایداری در برابر نظام سلطه و زورگویی دشمنان است

سیاسی

فرمانده سپاه تأکید کرد: راه شهیدان، استقامت و پایداری در برابر نظام سلطه و زورگویی دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه تأکید کرد: راه شهیدان، استقامت و پایداری در برابر نظام سلطه و زورگویی دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار محمدعلی جعفری در کنگره ملی شهدای چهار محال و بختیاری گفت: در چنین نشست‌ها و کنگره‌هایی برای ادای حق شهیدان و زحمات آنها باید به ترسیم راه ‌آنها بپردازیم و بدانیم آنها از چه راهبردی استفاده می‌کردند و خط مشی و اهدافشان چه بود.

وی افزود: باید بدانیم شهیدان بر چه اصولی متمرکز بوده و چه خواسته‌هایی را از چه راه‌هایی دنبال می‌کردند. سپس تلاش کنیم در مسیر آنها و برای آینده انقلاب همان راه را پیش ببریم و به دنبال تحقق همان اهداف باشیم.

فرمانده سپاه ادامه داد: راه شهیدانمان همان استقامت و پایداری در برابر نظام سلطه و زورگویی دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی است. استقامت و پایداری که ابعاد مختلف آن را خداوند در ‌آیه 146 سوره آل عمران به عنوان محورهای اصلی برای ما ترسیم کرده است.

وی خاطرنشان کرد: خداوند در این آیه می‌فرماید «کسانی در کنار پیامبران الهی بودند جمع کثیری که در راه خدا و جهاد کشته شدند و هرگز در برابر سختی‌های تحمیل شده در این مسیر به آنها سست نشدند. در واقع این افراد هرگز در برابر فشارها، تحریم‌ها و مشکلات سست نشده و ضعف و سستی از خود نشان نداده و تسلیم دشمن نشدند. آنها حرف زور دشمنان را نپذیرفتند.

این خبر تکمیل می‌شود.

کد N983111