واکنش ابوطالبی به رأی اعتماد مجدد مجلس به آخوندی:

ملت امیدوار است برجام نیز هرچه سریعتر از مجلس عبور کند

استیضاح,عباس آخوندي,دولت و ملت، همدلی و همزبانی,استیضاح وزیر راه

معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور با اشاره به رأی بالای اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزیر راه و شهرسازی این اعتماد را به رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهوری و ملت بزرگ ایران تبریک گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) حمید ابوطالبی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت که این استیضاح و نتیجه آن پیام‌های دیگری هم در برداشت.

ابوطالبی در تشریح این پیام‌ها نوشته است:

«اعتماد افزون‌تر، نشان دهنده ارزش بالای "سال همدلی دولت و ملت" برای نمایندگان است؛ این توجه افتخارآفرین است؛ رای بالاترنشان داد که نمایندگان علیرغم اتهامات و سخنانی که مطرح شد،همچنان امید مردم به دولت را ارج می‌نهند و در کنار دولت برای خدمت ایستاده‌اند؛ سیاست‌های اقتصادی دولت مورد تایید اکثریت نمایندگان است، و دولت هم هماره توجه کافی به نظرات آنان می‌نماید، این همدلی و همکاری قطعا تداوم خواهد داشت.

وی در ادامه تاکید کرده است: این اعتمادروزافزون، سرمایه دولت برای عبورازمشکلات سال‌های بی‌تدبیری است؛ لذا دولت آن را ارج نهاده و تمام تلاش خود برای حفظ آن را بکارخواهدبرد.

وی با بیان این‌که «یکی ازنمادهای مهم این همکاری،عبور برجام از مجلس محترم و گشوده شدن راه خدمت بیشتر و بالاتردولت خواهد بود، که ملت امید دارد هرچه سریعترصورت پذیرد نوشت: پاسخ به این انتظاربالای مردم (عبوربرجام)، و اعتماد روزافزون نمایندگان محترم ملت به دولت نیزستودنی است.»

انتهای پیام

کد N982762