امیرپوردستان: آماده نشان‌دادن پیام سخت ایران به حکام نالایق سعودی هستیم

ارتش جمهوري اسلامي ايران,نيروي زميني ارتش,فرمانده نيروي زميني ارتش,فاجعه منا

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: در ادامه تدابیر و رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا آماده هستیم تا پیام سخت، قاطع و کوبنده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به حکام نالایق سعودی نشان داده و اقتدار و عظمت سربازان این مرز و بوم را به رخ آنان بکشیم و نشان دهیم که ارتش ایران همواره در خدمت اسلام و مستضعفین است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، امیرسرتیپ احمدرضا پوردستان در مراسم تشییع پیکر سرهنگ حاج سعید جعفری که در حادثه دلخراش منا و در اثر بی‌کفایتی آل سعود به دیدار معبود شتافت، افزود: دولت آل سعود نه تنها خادم الحرمین نیست، بلکه بیشترین خیانت و جنایت را به مسلمین جهان می‌کند و دولتی است که دستش تا مفرق به خون مردم بی گناه یمن آلوده است و با حمایت‌های همه‌جانبه خود از جبهه النصره مردم بی‌گناه سوریه را از بین می‌برد. همچنین با حمایت‌های بی‌شائبه از گروهک تروریستی داعش دستش به خون کودکان و زنان و مردم عراق آلوده است. این رژیم با بوجود آوردن طالبان کام مردم بی‌گناه مردم افغانستان را به کام مرگ می‌کشاند. تمام فعالیت‌های این رژیم در راستای خواسته‌های صهیونست‌ها و آمریکاست البته نشانه‌های زوال در سیستم نالایق آل‌سعود در حال مشاهده است و زمینه‌های فروپاشی این رژیم آماده است.

پوردستان در پایان با تسلیت درگذشت سرهنگ جعفری به ساحت مقدس بقیه الله الاعظم(عج) و فرمانده معظم کل قوا و خانواده آن مرحوم گفت: این عزیز، عرفات را به خوبی درک کرد و در کنار امام زمانش(عج) حاضر شد و قبل از ماه محرم با لبان تشنه همانند ابی عبدالله دعوت حق را لبیک گفت و به فیض ابدی رسید و به بهشتی که مخصوص بندگان صالح الهی است سفر کرد.

براساس این گزارش، پیکر سرهنگ حاج سعید جعفری که 26 سال سابقه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را داشت در قطعه 50 گلزار شهدای بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.

انتهای پیام

کد N981244