با دستور رئیس سازمان بسیج مستضعفین انجام شد

آغاز فعالیت کمیته حقیقت‌یاب وضعیت رکن‌آبادی

سردار نقدي,بسيج سازندگي,فاجعه منا,بی کفایتی آل سعود

در پی دستور سردار نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین جلسه حقوقی بسیج به منظور پیگیری حقوقی فاجعه منا با حضور خادمی الحسینی‌ مسئول معاونت بین‌الملل بسیج و کاظمی مسئول بسیج وزارت خارجه و نماینده معاونت روابط عمومی بسیج برگزار شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) خادم الحسینی ضمن ابراز تاسف از مفقود شدن غضنفر رکن آبادی از وی به عنوان یکی از بهترین دیپلمات‌های بسیجی یاد کرد و پیگیری سریع حقوقی مفقود شدن وی را خواستار شد.

وی در ادامه در راستای پیگیری حقوقی فاجعه منا افزود: بسیج به عنوان یک نهاد مردمی برای تمامی مجروحین و کشته شدگان فاجعه منا پرونده حقوقی تشکیل می‌دهد و پیگیری حقوقی خود را با اولویت آقای رکن‌آبادی آغاز خواهد کرد.

کاظمی مسئول بسیج وزارت خارجه نیز با تشکر از برگزاری چنین جلسه‌ای، موضع تمامی گروه‌ها و حزب‌ها در جمهوری اسلامی را در خصوص فاجعه منا یکسان عنوان کرد و پیگیری جدی این فاجعه را مطالبه همه مردم دانست.

وی با بیان خاطراتی از رکن‌آبادی افزود: ایشان از نخبگان بسیجی در عرصه بین‌الملل بوده و همیشه و همه جا آماده خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

وی با پیگیری جدی وضعیت سفیر سابق ایران در لبنان اظهار کرد: ان‌شاءالله هرچه زودتر بتوانیم وضعیت این بسیجی عزیز را مشخص و خانواده ایشان را از نگرانی خارج نماییم.

انتهای پیام

کد N980536