دعوت هیات دولت از مردم برای شرکت در مراسم تشییع و یادبود جان‌باختگان فاجعه منا

هيات دولت,فاجعه منا

هیات دولت در بیانیه‌ای از عموم مردم برای شرکت در مراسم تشییع و یادبود جان‌باختگان فاجعه منا که روز یکشنبه در تهران و همه استان‌های کشور به طور همزمان برگزار خواهد شد، دعوت به عمل آورد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، هیات دولت در بیانیه‌ای ضمن اعلام تسلیت مجدد به خاطر فاجعه تلخ منا، زمان و مکان برگزاری مراسم یادبود و بزرگداشت این عزیزان را که در تهران و همه استان‌ها به طور همزمان برگزار خواهد شد، اعلام کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حج امسال با نام مظلومانی قرین شد که در حرم امن الهی جان به جان آفرین تسلیم کرده و اندوهی جانکاه را برای بازماندگان و عموم ملت ایران موجب شدند. هیات دولت جمهوری اسلامی این مصیبت بزرگ را به ولی‌عصر امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، مقام معظم رهبری، بازماندگان و عموم ملت مسلمان ایران تسلیت می‌گوید و همگان را به شرکت در مراسم یادبود و بزرگداشت این عزیزان که در تهران و همه استان‌ها و به‌صورت همزمان برگزار می‌شود، دعوت می‌نماید.

این مراسم در تهران در حسینیه امام خمینی(ره) و با حضور مقام معظم رهبری، رییس‌جمهور، هیات وزیران، مقامات لشگری و کشوری و مردم متدین تهران در روز یکشنبه دوازدهم مهر و از ساعت 15/30 تا 17/30 برگزار می‌شود.

انتهای پیام

کد N978820