روسیه ۱۲ موضع داعش را در سوریه بمباران کرد

تسنیم نوشت: وزارت دفاع روسیه اعلام کرده در ۱۸ عملیات ۱۲ هدف متعلق به گروه تروریستی و تکفیری داعش را هدف قرار داده و مراکز فرماندهی و آموزشی این گروه را به صورت کامل منهدم کرده است.

وزارت دفاع روسیه در بیانیه‌ای اعلام کرد در 18 عملیاتی که علیه تروریست‌های داعش انجام 12 موضع این گروه تکفیری را در سوریه بمباران کرده است.

ارتش روسیه همچنین اعلام کرده در این بمباران‌ها مراکز فرماندهی و آموزشی داعش منهدم شده‌اند. "در روز پنجشنبه، هواپیماهای سوخو-34 روسی مستقر در سوریه به یک اردوگاه آموزشی تروریست‌های داعش در نزدیک رقه حمله کردند."
ژنرال ایگور کوناشنکوف، سخنگوی وزارت دفاع روسیه، گفت: "امشب،‌ 10 حمله انجام گرفت. حملات دقیق علیه هفت تأسیسات تروریست‌ها صورت پذیرفت."
اواخر شب گذشته (پنج‌شنبه) نیز وزارت دفاع روسیه اعلام کرده بود که هواپیماهای جنگی این کشور هشت علمیات علیه پنج تأسیسات تروریست‌های داعش انجام داده‌اند.

سخنگوی وزارت دفاع روسیه همچنین تأکید کرد که نسل جدید جنگنده‌های سوخو - 34 روسیه می‌توانند تروریست‌ها را در هر نقطه از سوریه هدف قرار دهند.
روسیه اولین عملیات هوایی خود علیه تروریست‌های مستقر در سوریه را روز چهارشنبه گذشته (8 مهر) انجام داد. وزارت دفاع این کشور اعلام کرده اکنون 50 هواپیما و بالگرد این کشور در سوریه مستقر هستند.

52310

کد N978645