مشارکت بیش از ۷۰۰ بسیجی برای بازسازی واقعه غدیر در قم

غدير,عيد غدير

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی بازسازی واقعه غدیر در قم از مشارکت بیش از ۷۰۰ بسیجی برای بازسازی واقعه غدیر در قم خبر داد و گفت: این مراسم به مدت دو شب برگزار می‌شود.

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی بازسازی واقعه غدیر در قم از مشارکت بیش از ۷۰۰ بسیجی برای بازسازی واقعه غدیر در قم خبر داد و گفت: این مراسم به مدت دو شب برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، سید‌محمد‌حسن یزدی‌نژاد با بیان این‌که «سپاه امام علی‌بن‌ابیطالب(ع) این هفته برای پنجمین سال متوالی بازسازی واقعه غدیر را در استان قم به نمایش می‌گذارد» اظهار کرد: استقبال مردم از اجرای نمایش در سال‌های گذشته بسیار پرشور بوده به همین علت از ظرفیت‌های مختلف برای افزایش کیفیت این نمایش استفاده شده است.

وی با اشاره به این‌که «از 270 نفر از مسئولان استانی و کشوری برای بازدید از اجرای نمایش واقعه غدیر دعوت شده است» اضافه کرد: با توجه به اینکه امسال عید غدیر با روز جمعه و نماز جمعه مقارن شده است بازسازی نمایش واقعه غدیر در شب‌های قبل از عید غدیر انجام می‌شود.

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی بازسازی واقعه غدیر در قم خاطرنشان کرد: امسال بازسازی واقعه غدیر با مشارکت بیش از 700 نفر از بسیجیان نواحی مقاومت و لشکر 17 علی‌بن‌ابی‌طالب(ع) به کارگردانی سیامک عبدالله در شب‌های چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری برگزار می‌شود.

وی از نقش‌آفرینی 30 نفر از اعضای سازمان بسیج هنرمندان سپاه امام علی‌بن‌ابیطالب(ع) در بازسازی نمایش واقعه غدیر یاد کرد و ادامه داد: امسال تدابیر لازم برای استقبال از حضور 40 تا 50 هزار بازدیدکننده در حاشیه بازسازی واقعه غدیر انجام شده است.

یزدی‌نژاد با اشاره به تأمین امکانات از جمله صوت و نور مورد نیاز این نمایش گفت: نمایش «مردان سرزمین من» و غرفه‌های نمایشگاه بزرگ یاد یاران نیز در حاشیه بازسازی واقعه غدیر پذیرای مجاوران و زائران حرم کریمه اهل‌بیت(ع) خواهد بود.

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی بازسازی واقعه غدیر در قم در پایان ضمن دعوت از مردم و اصحاب رسانه برای حضور در برنامه تصریح کرد: نمایش بازسازی واقعه غدیر روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، هشتم و نهم مهر ماه سال جاری رأس ساعت 21 در نمایشگاه بزرگ یاد یاران واقع در حد فاصل کوه خضر نبی(ع) و مسجد مقدس جمکران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

کد N976164