زارعی در گفتگو با مهر:

انتقاد از ظریف/قبح‌شکنی رابطه با آمریکا راههای نفوذ را باز می‌کند

سیاسی

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان با انتقاد از دست دادن ظریف با اوباما، گفت: برخی به دنبال شکسته شدن قبح رابطه با آمریکا هستند، این اقدام راههای نفوذ استکبار را باز می‌کند.

علی اصغر زارعی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص اقدام اخیر وزیر امور خارجه کشورمان در دست دادن با رئیس‌جمهور آمریکا، گفت: این استدلال که اتفاقی وزیر امور خارجه کشورمان با رئیس‌جمهور آمریکا روبرو شده و دست داده است، برای ما قابل قبول نیست.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه به نظر می‌رسد وزیر امور خارجه قصد دارد قبح رابطه با آمریکا را بشکند، گفت: اقدام ظریف مطابق با چارچوب‌های مذاکرات و مجوزهایی که از سوی مقام معظم رهبری برای مذاکرات گرفته بودند نیز نیست.

وی تصریح کرد: وزیر امور خارجه با اقداماتی که انجام داده است در حالی قبح رابطه با آمریکا را می‌شکند که هیچ تغییری در مواضع ایالات متحده نسبت به جمهوری اسلامی و جنبش‌های آزادیخواه مشاهده نکرده‌ایم.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان اظهار داشت: حتی در برجام هم ما نگران شیطنت‌های آمریکا هستیم و مثبت‌اندیشی است اگر فکر کنیم با توافق، مواضع آمریکا نسبت به ایران تغییر کرده است.

وی در پایان تاکید کرد: زمانی که قبح رابطه با آمریکا شکسته شود، راههای نفوذ استکبار باز می‌شود.