مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه: با تقویت جبهه مقاومت، اسرائیل تا 25 سال دیگر وجود نخواهد داشت

مهر نوشت: مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: رژیم صهیونیستی اشغالگر است و اگر به تکلیف و وظایف خود عمل کرده و جبهه مقاومت را تقویت کنیم، قطعاً به چشم انداز مد نظر مقام معظم رهبری خواهیم رسید.

سردار محمد علی آسودی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در مورد اینکه امریکا همچنان شیطان بزرگ است، اظهارداشت: هرکس آمریکا را دشمن بزرگ قلمداد نکند، شناخت اندکی دارد، هر کسی که با اعمال آنها آَشنایی داشته باشد به شیطان بودن امریکا شک ندارد. یکی از شیطنت های امریکا دشمنی با انقلاب اسلامی، مردم منطقه و ایران است.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه شیطان کسی است که با توطئه، تحریک و حمایت از کسانی که با انقلاب اسلامی ایران مشکل دارند، درصدد صدمه زدن به جمهوری اسلامی ایران است، افزود: در زمان مذاکرات نیز ما خواستار لغو یکباره تحریم ها بودیم اما این امر هنوز محقق نشده است و این نیز نشان دهنده شیطنت امریکائیها است.

آسودی با اشاره به تهدیدهای امریکا علیه ایران تصریح کرد: در هنگام مذاکره تهدید کردن معنا ندارد اما امریکائیها پس از برخواستن از پشت میز مذاکره شروع به تهدید می کنند.

وی با بیان اینکه امام (ره)، امریکا را شیطان بزرگ می دانستند، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری نیز امروز تاکید دارند که امریکا شیطان بزرگ است و نباید تصور کنیم اگر در مقابل آنها کوتاه بیاییم، دست از شیطنت برمی‌دارند. برخی افراد هرچه تلاش کنند با بزک کردن نمی توانند چهره امریکا را خوب نشان دهند.

آسودی با بیان اینکه باید به شکلی رفتار کنیم که در آینده بتوانیم پاسخگو باشیم، گفت: در سال جاری رهبر معظم انقلاب چندین بار به این مسئله پرداخته اند، ما نباید کاری کنیم که مردم به بدی از ما یاد کنند.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه تصریح کرد: در تمام خون هایی که در تاریخ ایران ریخته شده است، امریکا نقش برجسته ای دارد و نباید جزو کسانی باشیم که پنجره را برای ورود آنها باز می کند.

آسودی با اشاره به ضرورت جلوگیری از نفوذ آمریکا در ایران ادامه داد: باید راه های نفوذ امریکا را بشناسیم و در عرصه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی با این شناخت راه نفوذ آنها را سد کنیم. وی با بیان اینکه بهترین راه برای شناخت راه های نفوذ، بیانات امام خمینی (ره) و امام خامنه ای است، اذعان کرد: ایشان آگاهی کاملی به این موضوع دارند و این بهترین راه برای شناخت صحیح ابعاد نفوذ است.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه بعد از شناخت باید برای بستن راه نفوذ امریکا تلاش کنیم، اظهار داشت: یکی از راه های نفوذ تغییر سبک زندگی ایرانیان است. امریکاییها می خواهند سبک زندگی غربی را به مردم ایران تحمیل کنند.

آسودی گفت: رژیم صهیونیستی اشغالگر است و چشم اندازی که حضرت آقا برای نابودی این رژیم دارند بیانگر این است که اگر به تکلیف و وظایف خود عمل کرده و جبهه مقاومت را تقویت کنیم، قطعاً به آن چشم انداز خواهیم رسید.

وی با بیان اینکه ایستادگی، مقاومت و شناساندن جنایات رژیم صهیونیستی ضرورت دارد، افزود: با هوشیاری مردم ایران و جهان شاهد این خواهیم بود که رژیم صهیونیستی در ۲۵ سال آینده وجود نخواهد داشت.

2727

 

 

کد N952121