کتاب «کودک و نوجوان از منظر رهبر معظم انقلاب» تدوین شد

کتاب

تدوین کتاب «کودک و نوجوان از منظر رهبر معظم انقلاب» شامل آرا و اندیشه‌های مقام معظم رهبری درباره کودک و نوجوان در حوزه هنری استان تهران به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، حسن حائری که ویراستاری نهایی کتاب «کودک و نوجوان از منظر رهبر معظم انقلاب» را انجام داده است، با اعلام این خبر، گفت: این کتاب براساس فرمایشات مقام معظم رهبری از سال 1380 تا پایان خرداد 1393 درباره کودک و نوجوان مدون شده و بنده آن را در دو فصل «کودک» و «نوجوان» تدوین کرده‌ام.

وی افزود: منبع اصلی کتاب «کودک و نوجوان از منظر رهبر معظم انقلاب» پایگاه مقام معظم رهبری به نشانی؛ Khamenei.ir است و «ویژگی‌های کودک»، «آسیب‌شناسی» و «تعلیم و تربیت کودک» سرفصل‌­های اول و «ویژگی­‌های نوجوانی»، «آسیب‌شناسی نوجوانان» و «وظایف نوجوانی» عنوان‌های سرفصل دوم این کتاب است.

حائری «نوجوانان»، «والدین» و «نهادهایی را که در حوزه کودک و نوجوان فعالیت می‌کنند» مخاطبان اصلی این کتاب ذکر کرد و در پایان گفت: در نگاه کلی باید بپذیریم که شاید هیچ نهادی در جمهوری اسلامی ایران نباشد که فارغ از بحث کودک و نوجوان باشد. به هرحال دوران کودکی و نوجوانی دو مقطع مهم و تاثیرگذار در زمینه شکل‌گیری شخصیت انسان است و توجه به توصیه‌های مقام معظم رهبری راهگشای بسیاری از مشکلات خواهد بود.

انتهای پیام

کد N947227