۰

اولویت‌های دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم اعلام شد

  • ۲۱بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
قرآن کريم

رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم گفت: بهره‌گیری از توان و مشارکت خیرین در طرح‌های توسعه علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن فراهم می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم گفت: بهره‌گیری از توان و مشارکت خیرین در طرح‌های توسعه علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن فراهم می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین عابدی با اشاره به

اولویت‌های دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در سال 1394 خاطرنشان کرد: تحول در مدیریت و منابع انسانی و برنامه‌محور عمل کردن از اولویت‌های مهم در این دانشگاه است.

وی گفت: تعامل و همکاری دو سویه، تبلیغ و ترویج به روز و مناسب فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی و بهره‌گیری از توان و مشارکت خیرین و علاقه‌مندان به توسعه و گسترش فعالیت‌های فرهنگی، علمی و قرآنی به عنوان یک اصل و وظیفه در دستور کار جدی دانشگاه قرار گرفته است.

رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم تصریح کرد: در این راستا استفاده متقابل از ظرفیت رده‌های تخصصی دانشگاه و سازمان در بخش‌های مختلف و هم افزایی در انجام مأموریت‌های محوله مورد تأکید جدی است.

به گفته عابدی از مجموع اعتبارات پیش بینی شده برای انجام برنامه‌ها، سازمان اوقاف و امور خیریه، مبالغی را از محل اعتبارات عمومی و اختصاصی خود تعهد کرده و همچنین اعتباراتی دیگر نیز از محل اعتبار منشور توسعه فرهنگ قرآنی در اختیار دانشگاه قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.