معاون استاندار تهران: گروه‌های خودسر حواسشان را جمع کنند

ایلنا نوشت: معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران گفت: مردم در انتخابات دوره اخیر با رای به اعتدال خودسری ها را پایان دادند؛ انتظار داریم که افراد و گروه های خودسر هم حواسشان را جمع کنند که بی قانونی جایی در کشور نخواهد داشت.

سید شهاب‌الدین چاوشی، با اشاره به برخی تجمع‌های غیرقانونی اظهار داشت: تجمع مقابل سفارت انگلستان که روزهای گذشته انجام شد، خلاف قانون بود و اجازه‌ای گرفته نشده بود. نیروی انتظامی در این تجمع با سعه‌صدر و حوصله برخورد کرد و ما از آنها قدرانی می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه همه باید بدانند در این کشور قانون حاکم است، خاطرنشان کرد: اگر جز در چهارچوب قانون اقدامی صورت گیرد، خودسرانه است.

چاوشی ادامه داد: مردم در انتخابات دوره اخیر با رای به اعتدال٬ به خودسری‌ها پایان دادند٬ لذا انتظار داریم افراد و گروه‌های خودسر هم حواسشان را جمع کنند چراکه بی‌قانونی جایی در کشور نخواهد داشت.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران تصریح کرد: تمام جریان‌های سیاسی شناسنامه‌دار که می‌خواهند ابراز نظر کنند و حرفشان را بزنند٬ از نظر قانون اساسی مجازند. آنها به شرطی که هماهنگی کنند و مشکل ترافیکی ایجاد نکنند، می‌توانند حرفشان را بزنند و شنیده هم می‌شود، اما اگر تجمع٬ غیرقانونی باشد از هر گروهی که باشد خلاف قانون است و با آن برخورد خواهد شد.

2727

 

 

کد N941371