انتشار قرآن منسوب به حضرت علی(ع) در آستان قدس رضوی

قرآن کريم,آستان‌ قدس‌ رضوی

مدیرعامل موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی باز نشر قرآنی منسوب به حضرت علی(ع) را جزو پروژه‌های بعدی این موسسه اعلام کرد.

مدیرعامل موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی باز نشر قرآنی منسوب به حضرت علی(ع) را جزو پروژه‌های بعدی این موسسه اعلام کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، علی ثابت نیا با بیان این مطلب اظهار کرد: از دیگر آثار فاخر و منحصر به فرد موسسه آفرینش‌های هنری که در مرحله صحافی قرار دارد، می‌توان به قرآن بایسنقری اشاره کرد؛ اثری نفیس که برد تبلیغاتی دارد و اهمیت آن در سطح بین‌المللی، قابل توجه است که به زودی رونمایی خواهد شد.

وی از کتاب "ضریح مهربانی" که شامل تصاویری از مراحل تعویض ضریح مطهر رضوی است، به عنوان دومین اثر فاخر و ارزشمندی که طی هفته‌های آینده رونمایی می‌شود، یاد کرد و درباره آن گفت: این کتاب گزارشی تصویری مشتمل بر 228 تصویر نفیس از مراحل مختلف تعویض ضریح چهارم و نصب ضریح پنجم مضجع منور رضوی است که پس از طی مرحله صحافی، رونمایی می‌شود و در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

وی دوبله فیلم‌های تولیدی موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی را به سایر زبان‌ها از جمله عربی، از فعالیت‌های دیگری معرفی کرد که می‌تواند بر جهان اسلام تاثیرگذار باشد.

مدیرعامل موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، در ادامه به انتشار قرآنی منسوب به حضرت علی(ع) اشاره کرد و گفت: تا سال 2017 با همکاری و مشارکت سازمان کتابخانه‌های آستان قدس رضوی، قرآنی منتشر می‌کنیم که منسوب به دستخط امیرمومنان حضرت علی(ع) است.

انتهای پیام

کد N939343