کواکبیان:مدیران احمدی نژادی دردولت فعلی حضور دارند/عده ای دنبال ردصلاحیت همه اصلاح طلبان هستند

ایرنا به نقل ازدبیرکل حزب مردمسالاری نوشت : برخلاف ادعای اصولگرایان که می گویند دولت مدیران را اتوبوسی جابه جا کرده است به جز تغییر مدیران ارشد کشور شامل وزرا، استانداران وبرخی مدیران کل، بسیاری از مدیران دولت گذشته همچنان درسمت های خود مشغول بکار هستند.

دبیرکل حزب مردمسالاری افزود : اگرچه دولت درجاهایی برای تغییر مدیران ارشد دولت گذشته تلاش داشته است اما به نتیجه نرسید وهنوز برخی از مدیران احمدی نژادی در دولت تدبیر و امید مشغول فعالیت هستند.
کواکبیان اظهارکرد: وزیر کشور اگرچه از تغییر فرمانداران شهرستانهای زیادی سخن می گوید اما بررسی ها نشان می دهد این فرمانداران ازشهری به شهر دیگر منتقل شده اند و بکار بردن لفظ تغییر برای آن ها صحیح نیست.
وی افزود : مدعی اصلاح طلب بودن کامل دولت نیستیم ونمی گوییم این دولت فقط با رای اصلاح طلبان روی کار آمده است اما باید پذیرفت که اصولگرایان خودشان چند کاندیدا داشتند ونمی توانستند آرای خود را به نام دکتر روحانی در صندوق رای بیندازند.
وی درادامه به ویژگی های اصلاح طلبی پرداخت وگفت:اصلاحات باید مطالبه گر حقوق مردم باشد وآنها که می گویند اصلاح طلبان بدنبال انقلاب هستند، در اشتباه هستند.
دبیرکل حزب مردمسالاری بیان کرد: درتفکر انقلابی تغییر کامل ودگرگونی نظام مورد توجه است اما درتفکر اصلاح طلبی دگرگونی درچارچوب نظام با هدف ارتقا وبهبود شاخص ها وشرایط مورد نظر وتوجه است.
کواکبیان افزود : با این دیدگاه، اصلاح طلبان علاوه بر قبول داشتن کامل اصول نظام به دنبال برطرف شدن مشکلات ونارسایی ها درچارچوب قانون ونظام هستند وچسباندن انگ ضدانقلاب بودن به اصلاح طلبان ناممکن است.
وی به آغاز برنامه ریزی ها برای انتخابات مجلس آینده اشاره کرد وگفت: پیش از این عده ای معتقد بودند خط قرمز تایید صلاحیت افراد فتنه 88 است اما این روزها با پررویی هرچه تمام تر اصلاح طلبی را خط قرمز دانسته ومی گویند همه کسانی که به این تفکر پایبندند باید رد صلاحیت شوند.
نماینده ادوار مجلس ادامه داد: اگر این شیوه به اجرا درآید به جز عده ای معدود و وابسته به یک جریان خاص، دیگرهیچکس نمی ماند که بخواهد برای تصدی کرسی مجلس تلاش کند.

 

1717

کد N937054