رئیس خانه احزاب:‌ فعالیت صنفی، خط قرمز خانه احزاب است

خانه احزاب

رئیس خانه احزاب با تاکید بر فعالیت صنفی خانه احزاب اظهار کرد: فعالیت صنفی خط قرمز و یکی از اصول خانه احزاب است.

رئیس خانه احزاب با تاکید بر فعالیت صنفی خانه احزاب اظهار کرد: فعالیت صنفی خط قرمز و یکی از اصول خانه احزاب است.

محمد حسن غفوری فرد در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا) با اشاره به نقش دولت در بازگشایی مجدد خانه احزاب گفت: دولت یازدهم به صورت خیلی جدی موافق با تحزب بود و در همین راستا نیز با جدیت فراوان به دنبال افتتاح خانه احزاب بود.

وی با اشاره به دشواری هماهنگ شدن احزاب کشور در موضوع خانه احزاب، خاطر نشان کرد: تشکیل مجدد خانه احزاب نتیجه کار بسیار وسیعی است که هم معاونت سیاسی وزارت کشور و هم احزاب و گروه های مختلف اصولگرا، اصلاح طلب و مستقلین، آن را به خوبی انجام دادند.

رئیس خانه احزاب در ادامه با اشاره به فعالیتهای این تشکل صنفی در گذشته اظهار کرد: در دوره قبل در خانه احزاب منشور وفاق به امضا رسید. همچنین در دوره های قبل در خانه احزاب آسیایی عضویت داشتیم. گردهمایی احزاب اسلامی نیز از دیگر فعالیت های دوره های قبل خانه احزاب بود.

وی ادامه داد: در دوره جدید ادامه فعالیت های قبل از جمله مواردی است که پیگیری خواهیم کرد. ان شاءالله در دوره جدید بتوانیم با کمک اعضا و همکاری نهادها اقدامات خوبی در توسعه سیاسی در کشور انجام دهیم.

غفوری فرد با تاکید بر صنفی بودن ماهیت فعالیت خانه احزاب گفت: فعالیت صنفی خط قرمز و یکی از اصول خانه احزاب است. باید در خانه احزاب به تحزب کمک کنیم نه به یک حزب. ان شاءالله به گونه‌ای فعالیت خواهیم کرد که در کشور تحزب نهادینه شود.

انتهای پیام

کد N928903