۰

جلسه مشترک کمیسیون شوراها با سردار اشتری برگزار شد

  • ۱۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور جلسه مشترکی با فرماندهی و معاونین نیروی انتظامی با محوریت رسیدگی به مشکلات ناجا برگزار کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، امیر خجسته ضمن اعلام این خبر گفت: گستردگی وظایف و ماموریت های ناجا در سطح کشور این امر مهم را می طلبد که حمایت از این نیرو به صورت ویژه و در تمام ابعاد حمایت شود.

وی با اشاره به صلاحیت کمیسیون شوراها در رسیدگی به امور داخلی کشور افزود:‌ اعضای کمیسیون این آمادگی را دارند تا در جهت تحقق منویات رهبری در حوزه های انتظامی و امنیت ملی تمام توان خود را به کار بسته و در حوزه قانونگذاری و تامین بودجه برای این نیرو نهایت همکاری را داشته باشد.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با اشاره به صحبت های سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی در این جلسه گفت :‌ مقام معظم رهبری انتظار دارند تا نسبت به معیشت کارکنان و صیانت از آنان و ایجاد فضای انقلابی در بین آن‌ها اقدام عملی شود و در این راه ضمن توجه جدی به اجرای دقیق ماموریت‌ها ، همکاری دستگاه های مختلف با این نیرو گسترش یابد.

خجسته یادآور شد: فرمانده نیروی انتظامی همچنین با اشاره به تنوع ماموریت های ناجا به لزوم همکاری هر چه بیشتر دولت و مجلس با این نیرو تاکید و ابراز امیدواری کرد تا تعامل میان این نیرو و مجلس بیش از پیش گسترش یابد.

وی خاطر نشان کرد: در ادامه این جلسه معاونت اطلاعات و عملیات ، آگاهی ، اجتماعی و پلیس پیشگیری گزارشی از عملکرد خود در شش ماه گذشته ارائه کردند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس همچنین با اشاره به مباحث مطرح شده در این جلسه ضمن گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به کشور گفت :‌ آزادگان سرافراز ایران اسلامی با تاسی به الگوهای ایثار و مقاومت حسینی نمایشی خیره کننده ای از عزت نفس رزمندگان ولایت را به تمام دنیا نشان دادند تا همگان بدانند تا ایرانی ولایت مدار است و هیچ گاه در برابر ظلم و ستم سر تسلیم فرود نخواهد آورد.

وی در پایان با اشاره به مشکلات موجود آزادگان پس از بازگشت به کشور تصریح کرد: به لطف خدا با پیگیری های انجام شده بسیاری از مشکلات رفع و اکنون لازم است از فرزندان این عزیزان حمایت شده و فرهنگ مقاومت آنان بیش از پیش در فرهنگ عمومی جامعه گسترده شود.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.