استاندار قم در پیامی میلاد حضرت معصومه(س) و آغاز دهه کرامت را تبریک گفت

قم,استاندار,دهه كرامت

استاندارقم با صدور پیامی فرا رسیدن اول ذیقعده میلاد حضرت معصومه(س) و آغاز دهه کرامت و یازدهم ذیعقده میلاد فرخنده و پرنور و سرور هشتمین حجت خدا، آیت حق حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و دهه نورانی کرامت را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، در متن کامل پیام سیدمهدی صادقی آمده است: خجسته باد فرخنده دهه کرامت «ایام جشن و سرور ولادت سه نور تابناک از سلاله پاک نبی(ص) که وجود مطهرشان، زینت بخش خاک مقدس ایران اسلامی شده است. ایامی که به یمن میلاد فرزندان همام امام موسی کاظم(ع)، رحمت و کرامت الهی بر این سرزمین تابیدن گرفته و شور و شادی را میهمان دل های شیعیان و دلدادگان به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) می کند.

مبارک باد میلاد بانوی کرامت، کوثر فاطمی« حضرت فاطمه معصومه(س)، او که چشم و چراغ قم است و گنبد طلایی بارگاه منورش، کعبه دل عاشقان و ایوان های طلا و آئینه اش، مأمن زائران دل شکسته است. بانوی پاکی ها، که تربت پاکش، این خطه را به حرم آل الله و قبله گاه قلوب ارادتمندان به ائمه معصومین (ع) تبدیل کرده است و تهنیت باد طلوع هشتمین آفتاب سپهر امامت و ولایت، خورشید درخشان خاوران و ولی نعمت ما ایرانیان «حضرت امام رضا علیه الاف التحیه و الثناء »، خسرو اقلیم توس و انیس النفوس، که حرم امن و باصفای او پناهگاه دلشکستگان و درماندگان غریب است.

فرا رسیدن میلاد مسعود شفیعه روز جزاء، مریم آل رسول(ص)، حضرت فاطمه معصومه( س) و خجسته زاد روز با برکت میراث دار گنج عصمت و سکّان دار سفینه ولایت، حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) و حضرت احمد بن موسی(ع) و دهه کرامت و روز دختر را به عموم مسلمانان و تشنگان کرامت اهل بیت علیهم السلام و زوار و مجاورین حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) به ویژه علما و مراجع معظم تبریک و تهنیت نموده و توفیق کسب فیض و بهره مندی بیش از پیش از دریای فضائل و کرامات این انوار الهی را برای همگان مسألت دارم.

انتهای پیام

کد N922234