فرمانده دانشگاه شهید ستاری: در همه زمینه‌ها به خودکفایی رسیده‌ایم

ارتش جمهوري اسلامي ايران,نيروي هوايي ارتش

فرمانده دانشگاه هوایی شهید ستاری گفت: به حول و قوه الهی و تلاش متخصصان نیروی هوایی، امروز ما در بحث بازآماد (اورهال) و آموزش خلبانی به خودکفایی کامل رسیده ایم.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، امیر سرتیپ دوم خلبان هادیان با حضور در دانشکده پرواز، ضمن بازدید از روند برنامه‌های آموزشی، در جمع دانشجویان خلبانی گفت: احساس غرور و افتخار امروز ما به دلیل ایثار، ایستادگی و جانفشانی دیروز پیشکسوتان نیروی الهی هوایی است.

وی در ادامه افزود: با وجود توطئه همیشگی دشمنان و تحریم‌های اعمال شده برای نیروی هوایی، در همه زمینه‌ها به خودکفایی رسیده‌ایم و پروازهای هواپیماهای این نیرو بر اساس استانداردهای لازم در حال انجام است.

فرمانده دانشگاه هوایی شهید ستاری در ادامه گفت: لباس نیروی هوایی به ویژه لباس پرواز یک افتخار است و پرواز خلبانان ما با این لباس مقدس، همواره یک پرواز ماندگار و دشمن شکن بوده و هست. اگر قوی باشیم هیچکس توانایی تهدید و زور گویی به ما را نخواهد داشت که این در نیروهای مسلح ما و به ویژه نیروی هوایی امری اجتناب ناپذیر است.

وی در پایان سخنان خود خطاب به دانشجویان گفت: احساس همدلی که بحمدلله در مجموعه نیروی هوایی وجود دارد موجب تلاش، فعالیت و احساس استقلال بیشتر در این نیرو شده و شما دانشجویان باید با استعانت از خداوند متعال و الگو پذیری از پیشکسوتان، همواره ادامه دهنده راه آنان باشید.

انتهای پیام

کد N921801