۰
نماینده لنگرود:

نباید اجازه داد سابقه‌داران خدمت از قطار انقلاب پیاده شوند

  • ۱۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
انتخابات,انتخابات رياست جمهوري

نماینده مردم لنگرود در مجلس گفت: در شرایطی که ما هنوز ساختار حزبی مناسب و درستی نداریم حضور همه جریان‌های سیاسی در عرصه انتخابات لازم و ضروری است.

مهرداد لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تصریح کرد: اگر یک جریان خاصی به دنبال به دست آوردن اکثریت فضای پارلمان باشد نباید تفسیر نادرستی از آن صورت گیرد و این به آن معنا نیست که اجازه ندهیم سایر جریان‌ها در عرصه انتخابات حضور داشته باشند.

وی افزود: برخی جریان‌ها در فضای سیاسی کشور به دنبال منافع سیاسی خود هستند و حاضرند حتی کلیت نظام را نیز زیر سوال ببرند اما حضور دلسوزان جریان‌های مختلف در عرصه‌های سیاسی مختلف برای یک هدف است و آن هم پیشرفت و تعالی کشور است که این فرصت را برای جریان‌های تندرو از بین خواهد برد لذا نباید اجازه دهیم در عرصه سیاسی دلسوزان انقلاب و سابقه‌داران خدمت و سیاست از قطار انقلاب پیاده شوند و با نسبت‌هایی ناروا آنها را برنجانیم.

نماینده لنگرود تأکید کرد: معیار سنجش تندروی و کندروی رهبری است و نباید از رهبر جلوتر و یا عقب‌تر حرکت کنیم و در مسأله هسته‌ای ما شاهد نمونه‌هایی از لغرش‌ها از این جنس بودیم. در حالی که اراده نظام و رهبری پیشبرد مذاکرات هسته‌ای برای نیل به اهداف بلند نظام بوده و حمایت‌های رهبری از تیم مذاکره کننده تأکیدی بر این نکته است متأسفانه شاهد برخی رفتارها در مورد مسأله هسته‌ای بوده‌ایم که مناقشاتی را درکشور ایجاد کرد.

وی افزود: در برخی مقاطع عده‌ای دوست دارند که خود را دلسوزتر از رهبری نشان دهند و به حاشیه‌ها بپردازند. اما باید توجه کرد که این حاشیه‌ها به نفع کشور نخواهد بود و افراط و تفریط همیشه در فضای کشور باعث اختلاف و مسأله شده و اعتدال نقطه مقابل این افراط و تفریط‌ها است که با حضور جریان‌های اصیل در عرصه‌هایی مثل انتخابات رخ می‌دهد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.