امامی کاشانی:از منطق علمی و تدبیر تیم مذاکره‌کننده ایرانی تقدیر می‌کنم

نماز جمعه,توافق جامع هسته‌اي

امام جمعه موقت این هفته تهران معتقد است رژیم سعودی، رژیم کودک‌کش صهیونیستی و گروه انحرافی داعش همه از استکبار و استثمار غرب نشأت گرفته‌اند.

امام جمعه موقت این هفته تهران معتقد است رژیم سعودی، رژیم کودک‌کش صهیونیستی و گروه انحرافی داعش همه از استکبار و استثمار غرب نشأت گرفته‌اند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، آیت الله محمد امامی کاشانی در خطبه های امروز نماز جمعه تهران با اشاره به توافق صورت گرفته هسته‌ای گفت:‌ این توافق در حال حاضر بر سر زبانها است و در حال حاضر که توافق‌نامه در شورای عالی امنیت ملی است و قبلا نیز مجلس شورای اسلامی آن را بررسی کرده، ان‌شاءالله آنچه خیر ملت می باشد به کشور برسد.

وی همچنین ضمن تقدیر و تشکر از تیم مذاکره کننده هسته‌ای تصریح کرد: از منطق علمی، تدبیر و آرامش تیم کشورمان تقدیر می کنم چراکه توانستند با شجاعت کاری انجام دهند و راهی را بروند که ملت ایران و رهبر انقلاب از آن پشتیبانی کنند.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران خاطر نشان کرد: باید به غرب و آمریکا بگویم که بحث هایی که علیه ایران می‌شود، حرفهایی خلاف و به دروغ است که کشور ما را به درست کردن سلاح هسته‌ای و حمایت از تروریسم متهم می‌کند و این حرف ها ادامه همان عداوتهاست و به قول وزیر امور خارجه به جای اینکه گذشته را جبران کنند این دروغ ها و عداوت ها را مجددا ابراز می‌کنند.

امامی کاشانی یادآور شد: رژیم پلید سعودی و رژیم صهیونیستی و از طرفی گروه انحرافی داعش همه مثل هم و با هم هستند و از استکبار و استثمار غرب نشأت گرفته‌اند و غرب همه آن‌ها را حمایت و تروریست را تربیت و صادر می‌کند.

ادامه دارد...

کد N913632