فریاد «روحانی دوستت داریم» در اسلام شهر/روحانی: من از شما متشکرم/قطع سخنان رئیس جمهور در صداوسیما/1/

توافق هسته ای ایران و پنج بعلاوه یک,حسن روحانی

سخنان رئیس جمهور در جمع مردم اسلام شهر، دوبار قطع شد. یکبار از سوی صداوسیما ویک بار با فریادهای شوق آمیز مردم.

به گزارش خبرآنلاين، حجت الاسلام حسن روحاني در بيست و يکمين سفر استاني خود به اسلامشهر و جنوب غرب پايتخت در ورزشگاه خليج فارس حاضر شد و با مردمي که به استقبال او آمده بودند، سخن گفت. اندکي از سخنان رئيس جمهور نگذشته بود که تيتراژ خبر شبکه خبر، مانع از پخش تصاوير رئيس جمهور در اين مراسم شد. دقايقي بعد بار ديگر اين تصاوير از شبکه خبر پخش شد.

روحاني طي سخناني در جمع مردم به ملت فهيم ايران بخاطر ايستادگي و دلاوري و صبر و مقاومتشان در طول سالهاي گذشته در احقاق حقشان تبريک گفت و افزود: براي توسعه کشور، ملت بزرگ ايران بخشي از قدرت و توان فوق العاده خود را به رخ جهانيان کشيد. اين ملت در روزگاري از لحاظ سياسي و اجتماعي در برابر تمام قدرت هاي جهان انقلاب عظيم و بزرگي را به ثمر نشاند. آزادي و عزت را براي اين مرز و بوم واستقلال را براي کشور به ارمغان آورد و توانست پرچم جمهوري اسلامي ايران را به راهبري امام(ره) در سرزمين ايمان و استقامت به اهتزاز در آورد.

به گفته وي، اين ملت در برابر قدرت هاي بزرگ متجاوز و سلاح ها و تجهيزاتشان با نيروي ايمان و ايثار ايستاد و قدرت خود را به رخ جهانيان کشاند و پيروز شد. امروز ملت ايران قدرت بزرگ سياسي و ديپلماسي خود را در برابر جهانيان نشان داد. در تاريخ دهه هاي گذشته سه بار اسرائيل غاصب به لرزه درآمد. يک بار در 22 بهمن که انقلاب ما پيروز شد. بار ديگر زماني که ملت ايران در دفاع هشت ساله پيروز شد. روز فتح خرمشهر و فتح المبين. امروز روز سوم است. پس از توافق ايران با قدرت هاي بزرگ جهاني، معروف به توافق وين، رژيمي که از صبح تا غروب از ترس فرياد مي زند، رژيم صهيونيستي غاصب است.

رئيس جمهوري با اشاره به خوشحالي همه ملت هاي منطقه از توافق ايران، تاکيد کرد که تنها اسرائيل از اين پيروزي ناراحت است.

ادامه دارد....

2727

 

 

کد N912588