۰

آل هاشم: دشمنان به حقانیت ایران در داشتن دانش صلح‌آمیز هسته‌ای ایمان دارند

  • ۳۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
عقيدتي سياسي ارتش

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جهموری اسلامی ایران گفت: تا زمانی که پیرو ولایت فقیه باشیم و راه شهدا را ادامه دهیم به مملکت ما آسیب نخواهد رسید.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم در جمع فرماندهان، کارکنان پایور و وظیفه تیپ 228 شهید سرلشکر ابراهیم ثابت‌سقز، با اشاره به روند مذاکرات هسته‌ای اظهار کرد: امروز دشمنان ما به حقانیت ایران اسلامی در داشتن دانش صلح آمیز هسته‌ای ایمان دارند و با هدف ایجاد اختلاف و بازداشتن کشور از تاثیرگذاری در منطقه، خواهان دستیابی ایران به آن نیستند.

نماینده ولی فقیه در ارتش با بیان اینکه ایران اسلامی همواره تاثیر بسیار مهمی در تحولات منطقه و جهان دارد افزود: این جایگاه مرهون خون شهیدان و فداکاری و از جان‌گذشتگی ایثارگران است. شهدا درس پاسداری و ایستادگی در مقابل زیاده‌خواهی دشمنان را به ما آموختند پس برای تداوم پیروزی‌ها باید از شهدا درس آموخت و فرهنگ شهادت و شهادت‌طلبی را حفظ کرد.

وی در پایان به تشریح برخی از ویژگی های الگوی فرماندهی مطلوب از منظر فرماندهی معظم کل قوا پرداخت و ایمان، معنویت، اراده، صبر، استقامت، توکل، خودسازی فردی، روحیه فداکاری و ایثار را از جمله ویژگی‌های یک فرمانده مطلوب از منظر فرماندهی معظم کل قوا برشمرد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.