برگزاری تجمع « انزجار از اسرائیل کودک‌کش» در امامزادگان کشور

سازمان اوقاف

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف گفت: به دنبال جنایت وحشیانه صهیونیست‌ها در به آتش کشیدن کودک 18 ماهه فلسطینی، تجمع " انزجار از اسرائیل کودک‌کش " در آستان مقدس امامزادگان شاخص کشور برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف گفت: به دنبال جنایت وحشیانه صهیونیست‌ها در به آتش کشیدن کودک 18 ماهه فلسطینی، تجمع " انزجار از اسرائیل کودک‌کش " در آستان مقدس امامزادگان شاخص کشور برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد شرفخانی با محکومیت شدید جنایات بی شرمانه رژیم صهیونیستی در به آتش کشیدن کودک 18 ماهه فلسطینی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین گفت: به دنبال جنایت وحشیانه روز جمعه صهیونیست‌ها در به آتش کشیدن کودک 18 ماهه در خانه یک شهروند فلسطینی در «دوما» نزدیک نابلس، سازمان اوقاف و امور خیریه با مشارکت ادارات کل اوقاف استان‌ها بنا بر وظایف اسلامی و انسانی خود تجمع " انزجار از اسرائیل کودک کش "را در آستان مقدس امامزادگان کشور برگزار می‌کند.

وی با بیان این‌که «موضع جمهوری اسلامی ایران در برابر رژیم غاصب صهیونیستی تغییرناپذیر است» تصریح کرد: با تدبیر امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، جمهوری اسلامی ایران از روز اوّل، موضعش را در مقابل این پدیده زشت، روشن کرده است. موضع جمهوری اسلامی ایران همانگونه که امام راحل فرمودند این است که اساساً این غدّه سرطانیِ اسرائیل باید از این منطقه کنده شود.

معاون فرهنگی سازمان اوقاف هدف از اجرای این تجمع را محکومیت و انزجار از جنایات وحشیانه و کودک کشی رژیم غاصب اسرائیل و اعتراض به سکوت جامعه بین‌المللی و اعلام حمایت از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین عنوان کرد.

وی گفت: تجمع " انزجار از اسرائیل کودک کش " شامگاه سه‌شنبه سیزدهم مردادماه بعد از نماز مغرب و عشاء در آستان مقدس امامزادگان شاخص سراسر کشور و با حضور پرشکوه مردم، زایران و مسافران و با مشارکت پایگاه‌های بسیج، ائمه جماعات، حوزه‌های علمیه، هیأت‌های مذهبی و اقشار و اصناف مختلف برگزار خواهد شد.

شرفخانی اضافه کرد: در این تجمع سراسری برنامه‌هایی همچون اقامه با شکوه نماز جماعت مغرب و عشاء، قرائت قرآن توسط قاریان ممتاز استانی، سخنرانی با محوریت تبیین جنایات صهیونیست غاصب، سر دادن ندای دشمن شکن " مرگ بر آمریکا" و " مرگ بر اسرائیل" و " انزجار از اسرائیل کودک کش"، شعر خوانی، قرائت دعای توسل و مداحی و قرائت قطع نامه در پایان تجمع، اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: در کنار این تجمع‌ها نمایشگاه‌هایی از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و آل سعود برگزار خواهد شد.

وی از عموم مردم عزیز و مومنان و جوانان دعوت کرد در این مراسم به صورت باشکوه حضور یابند.

انتهای پیام

کد N909000