بیانیه حزب‌الله لبنان در محکومیت سوزاندن طفل شیرخوار فلسطینی به دست صهیونیست‌ها

فلسطين,حزب‌الله

حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدام شهرک‌نشینان صهیونیستی مبنی بر سوزاندن کودک شیرخوار فلسطینی جامعه جهانی را به دلیل سکوت در قبال چنین جنایت‌هایی و عدم اتخاذ اقداماتی برای توقف آن مسئول این جنایت‌ها دانست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه مصری الیوم السابع، در بیانیه صادره از دفتر روابط اطلاع رسانی حزب‌الله لبنان آمده است: حزب‌الله این جنایت شنیع را که صبح روز جمعه به دست شهرک‌نشینان تروریست در نزدیکی "نابلس" انجام شد و به سوزانده شدن یک کودک شیرخوار فلسطینی انجامید محکوم می‌کند.

در این بیانیه آمده است: این جنایت نشان دهنده و بیانگر واقعیت تروریسم است که در قلب شهرک نشینان صهیونیست وجود دارد و خود را در جنایت‌های آشکاری که علیه مردم فلسطین انجام می‌دهند نشان می‌دهد. همچنین جامعه جهانی به دلیل عدم محکوم کردن این جنایت و عدم اتخاذ اقداماتی برای متوقف کردن آن مسئولیت این جنایت‌ها را برعهده دارد.

شهرک نشینان اسرائیلی روز جمعه به دو منزل در روستای "دوما" واقع در شهر نابلس یورش برده و این دو منزل را به آتش کشیدند که در نتیجه یک کودک شیرخوار فلسطینی سوزانده شد و سه تن از خانواده‌اش نیز زخمی شدند.

انتهای پیام

کد N906018