اذعان نتانیاهو به تروریست بودن شهرک نشینان صهیونیست

سیاسی

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تماسی تلفنی با ابومازن حمله شهرک نشینان به خانه یک فلسطینی در کرانه باختری را یک «حمله تروریستی» خواند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تماسی تلفنی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به توجیه اقدام وحشیانه صهیونیست های شهرک نشین در به قتل رساندن یک کودک دو ساله پرداخت.

این تماسی تلفنی پس از محکومیت جهانی این اقدام وحشیانه انجام گرفت. بر اساس اعلام دفتر نتانیاهو وی در این گفتگوی تلفنی تاکید کرد: همه از وقوع این حمله تروریستی به خانواده دوابشه شوکه شدند.

به گفته نخست وزیر رژیم صهیونیستی همه باید با تروریسم، صرفنظر از این که از جانب کدام طرف انجام می گیرد، مبارزه کنند. وی همچنین به ابومازن وعده داد تل آویو جزئیات تحقیقات در خصوص این جنایت را در اختیار تشکیلات خودگردان قرار می دهد.

پیش از این دولت آمریکا نیز در واکنش به قتل وحشیانه این کودک شیرخوار فلسطینی، آن را یک اقدام وحشیانه تروریستی نامیده بود. گفتنی است کشورهای جهان از جمله روسیه، آمریکا، اتحادیه اروپا این اقدام تروریستی را محکوم کرده و خواستار پایان یافتن خشونت ها در اراضی اشغالی شدند.