در پی تحریف سخنان حجت‌الاسلام سعیدی صورت گرفت؛

واکنش نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران به شیطنت برخی رسانه‌ها

سیاسی

نماینده ولی فقیه در سپاه، با اشاره به شیطنت برخی رسانه‌ها (درباره موضوع ولایت بر مردم) گفت: ولی فقیه به عنوان نایب امام عصر (عج)، عهده‌دار امور مردم و مشروعیت ولایت فقیه، به ولایت حضرت مهدی (عج) است.

به گزارش خبرگزاری مهر، در پی اظهارات اخیر نماینده ولی فقیه در سپاه درباره ضرورت شناخت امام عصر (عج) و شیطنت برخی رسانه‌های بیگانه و متعلق به جریان فتنه در تحریف سخنان وی، حجت‌الاسلام و المسلمین علی سعیدی اظهار داشت: اخیراَ برخی از سایت‌های وابسته به جریان های بیگانه و انحرافی از جمله سایت «کلمه» متعلق به جریان فتنه، مطالبی با غرض‌ورزی و شیطنت و با حذف قبل و بعد از آن از قول بنده نقل کرده‌اند که اساسا با مبانی و دیدگاه‌های سه دهه گفتمان، نوشته ها و سخنرانی‌های فراوان اینجانب مغایر و متضاد است.

وی با اشاره به آیه شریفه «یوم ندعوا کل اناس بإمامهم» در سوره اسراء تصریح کرد: اینجانب به استناد این آیه شریفه گفته ام خداوند در هر عصر و زمانی حجتی دارد؛ در عصر نبوت، انبیای عظام (علیهم السلام) و در عصر امامت، ائمه معصومین (علیهم السلام) و در عصر غیبت، در حقیقت امامت با امام عصر (عج) است.

حجت‌الاسلام سعیدی با اشاره به غیبت امام عصر (عج) و نحوه تبلور آن در این دوران در جامعه گفت: در دوران غیبت حضرت مهدی (عج)، ولی فقیه به عنوان نایب عام امام عصر (عج) عهده‌دار امور مردم است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران، در ادامه با بیان اینکه حضرت امام خمینی (ره) در دوران حیاتشان و سپس در دوره حاضر، مقام معظم رهبری عهده‌دار این امر هستند تأکید کرد: مشروعیت ولایت فقیه به ولایت حضرت مهدی (عج) است.

وی در پایان با اشاره به آیه شریفه «یا ایهاالذین آمنوا إن جاءکم فاسق بنبأ فتبینوا ان تصیبوا قوما بجهاله فتصبحوا الا ما فعلتم نادمین» ابراز امیدواری کرد: کسانی که در معرض رسانه های فاسق و بیگانه قرار دارند، برای اطمینان از درستی مطالب آنان، بررسی و تحقیق لازم را به عمل آورند تا خدای ناکرده آسیبی به جامعه وارد نیاید.