۰

احمدی نژاد در سفر اخیر به چهارمحال و بختیاری با استقبال سردی روبرو شد

  • ۴۱بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

اعتماد در گفت وگو با عزیزی فارسانی نماینده مجلس که احمدی نژاد در سفر اخیرش به چهارمحال به حوزه انتخابیه او رفته است،نوشت:

* محمود احمدي‌نژاد قصد دارد با سفر به چنين مناطقي ميزان محبوبيت و مقبوليت فعلي خود در مناطق محروم را بسنجد. مناطقي كه هشت سال تمام به بهانه دفاع از آنها هر كاري مي‌كرد.

*طيف دعوت‌كنندگان آقاي احمدي‌نژاد خيلي مشخص نيست، چون عموما اين كارها را به نام جمعي از مردم انجام مي‌دهند. به عبارتي دارند خودشان را پشت كلمه سنگين و فراگير «مردم» پنهان مي‌كنند. اما به هر حال بر اساس اطلاعي كه داريم برخي اعضا و نزديكان جبهه پايداري در استان بودند كه آقاي احمدي‌نژاد را دعوت كردند. يك سري ديگر هم كه در اين دعوت و سفر نقش داشتند برخي دوستان و همفكران سياسي آقاي احمدي‌نژاد در استان بودند.

*از  مقامات قبلي استان و حتي خارج از استان هم بودند. به هر حال تعداد زيادي از اينها با آمدن دولت آقاي روحاني از كار اجرايي و مديريت كلان استان و شهرستان كنار رفتند و الان هم در پي‌ باز كردن راهي براي بازگشت مي‌گردند. اينها به‌طور معمول الان كه پست سياسي و اجرايي خاصي ندارند خود را فعال سياسي معرفي مي‌كنند.

* معتقدم آقاي احمدي‌نژاد بايد در اين سفر پيش از هر چيز درباره خرابي‌هايي كه سوء‌مديريت دولت و مديران او روي دست مردم گذاشت توضيح مي‌داد تا اينكه برود و ميتينگ سياسي ترتيب دهد. آن چيزي كه واقعا وجود داشت اين بود كه استقبال سرد و آرامي از آقاي احمدي‌نژاد صورت گرفته بود. با اينكه طيف هواداران استقبال‌كننده از آقاي احمدي‌نژاد چندان پرتعداد نبود اما هيچيك از منتقدان و مخالفان ايشان در پي‌به حاشيه كشاندن مراسم بر نيامد و مراسم هم بدون تنش و حاشيه خاصي برگزار شده بود كه البته اين وظيفه همگان است. يعني هر چه باشد و ما هر نظري درباره آقاي احمدي‌نژاد داشته باشيم، به هر حال ايشان هم حق دارد كه در مراسم مد نظر خودش حاضر شود و حرفش را بزند. اين اصلا مشكلي نيست. فقط‌اي كاش اين فضا براي همه فراهم مي‌شد.

 

17302

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.