نامه بسیج دانشجویی شریف به فابیوس:

فرانسه از هیچ اقدامی برای تحمیل «توافق بد» به ایران کوتاهی نکرد

سیاسی

بسیج دانشجویی دانشگاه شریف خطاب به وزیر خارجه فرانسه تاکید کرد: شما ثابت کرده‌اید هنوز هم دست از دشمنی با ایران اسلامی نکشیده‌اید و از هیچ کاری برای تحمیل توافق بد به ایران کوتاهی نکردید.

به گزارش خبرگزاری مهر بسیج دانشجویی دانشگاه شریف با توجه به سفر لوران فابیوس وزیر خارجه فرانسه به ایران، در نامه‌ای خطاب به وی، بخشی از جنایات و ظلم‌های فابیوس علیه مردم ایران را به او یادآور شد.

متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آقای فابیوس وزیر امور خارجه‌ی فرانسه

امروز سخن از سفر به ایران میگویید. کشوری که بیش از بیست سال پیش در هنگام نخست‌وزیری‌تان دستتان را آغشته به خون هزاران نفر از اهالی‌اش کردید. کسانی که نه از نیروهای نظامی و یا حتی نه از افراد توانمند جامعه بلکه از کودکان و بیمارانی بودند که نیازمند خون بودند. ماجرای خون‌های آلوده را که هنوز به خاطر دارید؟ نکند فراموش کرده‌اید که چطور فرزندان کشورمان ایران را به بیماری‌های لاعلاجی چون ایدز و هپاتیت دچار کردید؟ نکند فراموش کرده‌اید که برای اولین بار ایدز را شما به‌واسطه‌ی فروش خون‌های آلوده به ایران، وارد کشورمان کردید؟ نکند فراموش کرده‌اید که نه غرامت دادید و نه حتی یک‌بار هم معذرت‌خواهی کردید؟

آقای فابیوس! سخن از سفر به کشوری میگویید که در دوران هشت سال جنگ با رژیم بعث عراق از هیچ کمکی به صدام برای نابودی‌اش و کشتار بهترین جوانانش فروگذار نکردید. نکند فراموش کرده‌اید کمک‌های بی‌دریغی که در جنگ با ایران به صدام کردید؟

آقای فابیوس! سخن از سفر به کشوری میگویید که برای خوش‌رقصی در برابر سران صهیونیستتان، بارها و بارها در هنگامه‌ی مذاکرات به زیر میز زدید و دبه درآوردید و تهدیدش کردید. نکند فراموش کرده‌اید نوکری سگ‌های صهیونیست را؟

آقای فابیوس! شما ثابت کرده‌اید که هنوز هم دست از دشمنی عمیقتان با ایران اسلامی و مردمش نکشیده‌اید و از هیچ کاری برای تحمیل توافق بد به ایران کوتاهی نکردید حتی تا جایی که مقامات اسرائیل شما را نماینده‌ی خود در مذاکرات خواندند تا جلوی توافقی که منجر به رفع تحریم‌های ایران شود را بگیرید.

با وجود چنین کارنامه‌ی تاریکی چطور جرئت کرده‌اید امروز دم از سفر به ایران بزنید؟ شما هنوز مردم ایران را نشناخته‌اید. به‌یقین میگوییم که مردم ایران هیچ‌گاه جنایات بزرگی که در حقشان صورت داده‌اید را نخواهند بخشید و به‌زودی تاوان این جنایاتتان را خواهید داد. دیری نخواهد پایید که دست‌های آغشته به خون مردم ایران قطع و بساط ظلم و جورشان برچیده خواهد شد. ان‌شاءالله