فدایی در اجلاس دبیران استان‌های موتلفه:

بدنبال ائتلاف حداکثری اصولگرایان از جلیلی تا لاریجانی هستیم

سیاسی

دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: راهبرد و راهکار ما ائتلاف حداکثری اصولگرایان از جلیلی تا لاریجانی است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، حسین فدایی که در اجلاس دبیران استانهای حزب موتلفه اسلامی سخن می‌گفت، با اشاره به سابقه حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: موتلفه اسلامی مجموعه اصیل اسلامی بوده که خار چشم دشمنان انقلاب است؛ سرمایه موتلفه اسلامی با پشتوانه عظیم شهدای این حزب و ارتباط با روحانیت و مرجعیت و امام(ره) بسیار ستودنی است.

وی در ادامه با بیان این سوال که چرا با وجود اینکه موتلفه و پایداری و ایثارگران در اصول یکی هستند، اما مشکلاتی در راه وحدت به وجود می‌آید، تصریح کرد: متاسفانه برخی متدینین و نیروهای انقلاب، تحلیل مشترکی از شرایط ندارند و تحلیل‌ها یکی نیست. برخی یک مساله را تهدید و برخی مسائل دیگری را تهدید می‌دانند.

فدایی گفت: چون تحلیل مشترکی نیست، نقشه راه مشترکی به وجود نیامده است و این در صورتی است که همه ما خود را سرباز رهبری می‌دانیم و باید تلاش کنیم به عنوان بسط ید رهبری عمل کنیم.

دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی تأکید کرد: مهمترین شاخص و میزانی که می‌تواند میان اصولگرایان هماهنگی به وجود آورد، تبعیت از ولایت است.

وی ادامه داد: نظام سلطه به این جمع‌بندی رسیده تا از انتخابات آینده برای هدف خود که ایجاد تغییر است استفاده کند، لذا نیاز به مراقبت جدی وجود دارد. دشمنان می‌خواهند بیشترین بهره را از انتخابات ببرند و از ظرفیت فتنه نیز استفاده کنند.

فدایی گفت: ما باید به دنبال راهی باشیم که ائتلاف و وحدت حداکثری اصولگرایان را تسریع ببخشد.

دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی ادامه داد: راهبرد و راهکار ما ائتلاف حداکثری اصولگرایان از جلیلی تا لاریجانی است.