۰
سردار نقدی:

وظیفه امروز بسیج پیشبرد اقتصاد مقاومتی است

  • ۱۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
سازمان بسيج مستضعفين,سردار محمدرضا نقدي

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: وظیفه امروز بسیج کمک به دولت برای پیشبرد اقتصاد مقاومتی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: وظیفه امروز بسیج کمک به دولت برای پیشبرد اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان شمالی، سردار محمدرضا نقدی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه جواد الائمه(ع) خراسان شمالی گفت: هر جامعه‌ای برای پیشبرد امور خودش نیازمند قدرت است و در تفکر اسلامی منبع اصلی قدرت متعلق به پروردگار است که خداوند متعال این قدرت را به دو شکل یعنی در اولیای الهی و در مردم متجلی کرده است.

وی با اشاره به اینکه زمانی که همه مردم بر یک امر مشتمل شوند قدرت پروردگار متجلی خواهد شد، افزود: ممکن است برخی از افراد بگویند پس قدرت شاه و آمریکا چه چیزی است. اما قدرت آن‌ها هیچ اصالتی ندارد و قدرت پایدار متعلق به ایزد منان است.

وی ادامه داد: اگر مردم جامعه‌ای از طاغوت نهراسند و گول آن‌ها را نخورند، قدرت آن‌ها چیزی نیست. هر جامعه‌ای که نترسد و قدرت خداوند را بشناسد می‌تواند مسیر زندگی خود را مشخص کند، همانطوری که جامعه ما این قدرت را شناخت و به آن تکیه کرد.

نقدی با بیان اینکه باید مسجد و نماز جمعه به جایگاه خود بازگردد، اظهار کرد: پایه گذار بسیج بر اساس نماز جمعه و کنار یکدیگر بودن بوده است و این جمع شدن برای حل مشکلات متفاوت بوده است.

وی با اشاره به اینکه هیچ کسی حجت ندارد تا با دشمن سازش کند، تاکید کرد: امروز بسیج در اوج اقتدار ایستاده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین توضیح داد: استفاده از ظرفیت بسیج در هر دوره‌ای متفاوت بوده است و امیدواریم طی این دوره قدرت بسیج بیشتر شناخته شود و بیشتر مورد استفاده قرار گیرد.

وی تصریح کرد: تولید و اقتصاد نیازمند مواد اولیه، منابع زیر زمینی، انرژی، نیروی کار و بازار فروش است که کشور ایران تمامی آن‌ها را داراست و فقط مشکلمان در همت و مدیریت است که اگر مدیریت، خوب اعمال شود، می‌توانیم شاهد رونق آن باشیم.

وی با بیان اینکه هیچ بهانه‌ای برای ایجاد یک اقتصاد شکوفا نداریم، تصریح کرد: امروز بسیج وظیفه دارد به دولت برای پیشبرد اقتصاد مقاومتی کمک کند و وظیفه بسیج در حال حاضر فقط برای جنبه‌های نظامی نیست.

نقدی خاطرنشان کرد: امروز بسیج با یک هزار و 543 گردان بیت المقدس، عاشورا، امام حسین(ع)، الزهرا در اوج اقتدار نظامی قرار دارد و از سوی دیگر تعداد بسیجیان از مرز 20میلیون گذشته و می‌تواند در عرصه جنگ نرم و اقتصاد به دولت کمک کند.

وی تاکید کرد: امروز باید برای فرهنگ سازی استفاده از کالای داخلی، کاهش مصرف بی رویه و جلوگیری از جنگ نرم دشمنان کمک کنیم.

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات سردار حسینعلی یوسفعلی زاده تقدیر و سردار سید حسن مرتضوی به عنوان فرمانده سپاه جواد الائمه(ع) خراسان شمالی منصوب شد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.