۰

انتقاد پورمختار از اجرایی نشدن قانون تعیین تکلیف چاه های آب فاقد پروانه

  • ۲۹بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در تذکری برخی مشکلات حوزه انتخابیه خود را مطرح کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا) محمد علی پورمختار در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس خطاب به وزیر نیرو گفت: قانون تعیین تکلیف چاه های آبی که فاقد پروانه هستند در سال 89 تصویب شده و دوسال نیز فرصت اجرا داشته که متاسفانه تاکنون اقدامی صورت نگرفته است و شاهد این هستیم که برای پاک کردن صورت مسأله به پرکردن چاه های تعدادی کشاورز مظلوم و ضعیف روی آورده اند که تنها راه درآمدشان از زمین هایشان است.

وی ادامه داد: متاسفانه عملکرد وزارت نیرو در این رابطه مشهود است .

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ همچنین اظهار کرد: نیروگاه شهید مفتح نیز باید تا آخر سال گذشته یکی از سامانه های تبدیل تر به خشک خود را فعال می کرد. اما با گذشت چهارماه هیچ اقدامی صورت نگرفته و آب زیادی در حال مصرف است در عین حال این نیروگاه در جذب نیرو تخلفاتی دارد.

پورمختار همچنین به وزیر صنعت در خصوص تخلف در واگذاری معادن ، برداشت و سوء استفاده از آن‌ها ، دخالت این وزارتخانه در امور تصدی گری و امور توزیع که خارج از اختیار آن‌ها است تذکر داد و افزود: این مسائل باعث ایجاد نارضایتی عمومی شده است.

این نماینده مجلس همچنین تصریح کرد: لازم است در رابطه با عدم پذیرش مدارک مرکز آموزش مدیریت دولتی به عنوان فوق لیسانس نیز بررسی های لازم توسط مسئولین انجام گیرد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.