یک نماینده پیشیین مجلس:

از فرصت حاصل از توافق برای طرح گفتمان ملی بهره بگیریم

سیاسی

یک نماینده پیشیین مجلس شورای اسلامی گفت:‌از فرصت و فراغت حاصل از توافق در مذاکرات بهره بگیریم و موضوع گفتمان ملی در داخل کشور را شروع کنیم.

یک نماینده پیشیین مجلس شورای اسلامی گفت:‌از فرصت و فراغت حاصل از توافق در مذاکرات بهره بگیریم و موضوع گفتمان ملی در داخل کشور را شروع کنیم.

محمدعلی نمازی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)،‌ با اشاره به اینکه مسأله پرونده هسته‌ای ، مشغله بزرگی برای دولت بود و حتی گفته می‌شود طولانی ترین مذاکرات بین چند کشور در طول تاریخ بوده است،‌ اظهار کرد: از فرصت ایجاد شده پس از مذاکرات و توافق حاصل شده برای طرح گفتمان ملی در داخل کشور استفاده کنیم تا در آستانه برگزاری دو انتخابات مهم خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی زمینه های برگزاری انتخاباتی رقابتی، سالم و فراگیر فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه فضای داخل کشور از اتحاد و همدلی که مقام معظم رهبری به عنوان شعار سال 94 مطرح کردند، فاصله دارد، تصریح کرد: با توجه به فاصله ای که بین اقشار و گرایش‌های سیاسی وجود دارد دکتر روحانی همانطور که در گفتمان سیاست خارجی موفق عمل کردند می تواند با طرح گفتمان ملی در ایجاد فضای همدلی در داخل کشور اقدام کند.

نمازی افزود: امید است توافق به دست آمده از مذاکرات سرآغازی برای رفع کدورت ها و بالابردن ضریب وحدت و همدلی در کشور باشد.

این فعال سیاسی با بیان اینکه آقای ظریف و همکارانش به شایستگی تتوانستند ملتی با فرهنگ و تمدن با سابقه و مسلمان را نمایندگی کنند و موجب سربلندی ایران شوند، تصریح کرد: تیم مذاکره کننده با رفتار و گفتار قوی و توانمند و مسلط دستاوردهای خوبی برای ملت ایران آوردند که مورد استقبال عموم مردم خواهد بود.

این فعال سیاسی خاطر نشان کرد: نتایج مذاکرات این ادعا را ثابت کرد که ملت قوی و توانمند ایران و نظام جمهوری اسلامی ، نباید نگران مذاکره باشد چون اگر وارد مذاکره شود از پس آن برخواهد آمد.

انتهای پیام

کد N894457