سرلشگر فیروزآبادی در پیام‌های جداگانه‌ای:

عید سعید فطر را به مقامات نظامی کشورهای اسلامی جهان تبریک گفت

سیاسی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، طی پیام‌های جداگانه عید سعید فطر و حلول ماه شوال ۱۴۳۶ هجری قمری را به فرماندهان و مقامات نظامی کشورهای اسلامی جهان تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر،  سردار سرلشکر سید حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، طی پیام‌های جداگانه عید سعید فطر و حلول ماه شوال ۱۴۳۶ هجری قمری را به فرماندهان و مقامات نظامی کشورهای اسلامی جهان تبریک گفت.

در بخشی از پیام سرلشکر فیروزآبادی آمده است: افتخار دارم فرا رسیدن عید سعید فطر، بهار قرآن و بارش رحمت الهی و عید شکوفایی فطرت الهی و تعالی روح انسانی را از سوی خود و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به آن فرمانده و خانواده، هموطنان و نیروهای مسلح آن کشور تبریک عرض نمایم.

در ادامه این پیام آمده است: این روزها جهان اسلام با مصائبی نظیر نسل‌کشی مسلمانان روبروست و دشمنان اسلام در صدد درگیر ساختن کشورهای اسلامی و به وجود آوردن بحران‌های داخلی و بین‌المللی می‌باشند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پایان ضمن بهترین آرزوها و بهروزی، گسترش بیش از پیش و ارتقای سطح روابط دوستانه نیروهای مسلح را تاکید نموده‌اند.